یكشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۳۹ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۱
ساعات رأی گیری انتخابات؛ ۷ صبح تا ۲۴
۱۳:۳۹ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۱
اجاره خودرو
عضو حقوقدان شورای نگهبان خبر داد:

ساعات رأی گیری انتخابات؛ ۷ صبح تا ۲۴

ایده ستاد کرونا با موافقت شورای نگهبان همراه شد که باید از هفت صبح تا ۱۲ شب صندوق‌ها برای رای‌گیری فعال باشند و اگر کسی پس از این ساعت نیز حضور داشت رأی دادنش بلامانع است.

به گزارش پرشین خودرو، محمدحسن صادقی مقدم عضو حقوقدان شورای نگهبان، با اعلام این خبر در همایش عوامل انتخابات ۱۴۰۰ گفت: جمعی که اینجا هستند اراده کردند در انتخابات جمعه​ آینده ورق زرین دیگری برای این نهضت اسلامی بیافزایند.

وی افزود: در انتخابات ۹۸، در میاندوره ۹۹ و در این دوره نهایت همکاری و هماهنگی با وزارت کشور و استانداری‌ها را داشتیم و بهره آن را نیز بردیم و الحمدالله نتایج خوبی از مشارکت مردم در راه است.

صادقی مقدم گفت: از وزارت اطلاعات، سپاه، نیروی انتظامی، ثبت احوال و کلیه مقام‌های استانی و کسانی که در آموزش و پرورش و این شبکه عظیم اجرا و نظارت همکاری کردند تشکر می‌کنیم و امیدواریم با وجود برخی اشکالات، طرح‌های نو و جدی نیز پیاده شود.

وی ادامه داد: ما وظیفه دینی داریم آنچه که خواست مردم است با صحت و سلامت تجمیع کنیم و به نمایش بگذاریم و هرگز کسی نباید حاضر شود آخرت خود را برای دنیای دیگران هزینه کند و این سرلوحه همه همکاران در اجرا و نظارت خواهد بود.

وی گفت: ستاد کرونا ساعت برگزاری انتخابات را از هفت صبح تا دو نصف شب اعلام کرده و اگر چه بودن همه عوامل اجرا و نظارت ساعت هفت صبح سر صندوق‌ها مشکل است، اما برای همراهی این ایده، شورای نگهبان موافقت کرد که از ساعت هفت صبح تا ۱۲ شب اخذ رای صورت بگیرد و همین امر موجب می‌شود که پایان تبلیغات نیز هفت صبح باشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!