یكشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۵۵ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
توقیف ۲۰ موتورسیکلت سنگین و فاقدمجوز
۱۱:۵۵ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۲
اجاره خودرو
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور مطرح کرد:

توقیف ۲۰ موتورسیکلت سنگین و فاقدمجوز

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور گفت: تا به امروز بیش از ۲۰ دستگاه موتورسیکلت سنگین و فاقد مجوز به پارکینگ منتقل شده اند.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از باشگاه خبرنگاران، سرهنگ علی همه‌خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور اظهار کرد: پلیس همیشه و در همه‌جا با فردی که قوانین راهنمایی و رانندگی را زیر پا بگذارد با قاطعیت برخورد خواهد کرد و این برخورد هم از قبل انجام شده است.

وی ادامه داد: در خصوص عدم رعایت قوانین توسط موتورسواران و انجام حرکات مخاطره‌آمیز، طرح توقیف موتورسیکلت‌ها را اجرایی کردیم که جان افراد به خطر نیفتد، زیرا ما همیشه به عنوان یک مجری و خادم برای شهروندان عمل می‌کنیم.

 

موتورمعاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور اضافه کرد: شهروندان برای جلوگیری از تخلفات موتورسواران، از پلیس درخواست‌هایی داشتند تا با آن‌ها برخورد کنیم، به همین دلیل پلیس راهور تهران از ابتدای سال 1400 به صورت ویژه با این افراد برخورد کرد و تا به امروز بیش از 20 دستگاه موتورسیکلت سنگین و فاقد مجوز به پارکینگ منتقل شده اند.

سرهنگ همه‌خانی یادآور شد: راکبان موتورسیکلت بدانند که این حرکات نمایشی حتما برخورد قاطع پلیس را به همراه خود دارد و از طریق مانیتورینگ پلیس راهور تمام سطح شهر تهران کنترل می‌شود تا فردی قانون را دور نزند همچنین این طرح مهار همچنان ادامه دارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!