یكشنبه ۱۰ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۰۸ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
حماسه آفرینی کروز در راستای اهداف گام دوم انقلاب
۱۵:۰۸ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
اجاره خودرو
قائم مقام معاونت اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مطرح کرد:

حماسه آفرینی کروز در راستای اهداف گام دوم انقلاب

قائم مقام معاونت اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: قطعه سازی کروز با وجود مدیران برجسته، کارآفرین و جهادی توانسته پایه های کلیدی صنعت قطعه سازی در کشور را رونق و به خودکفایی حداکثری برسد.

به گزارش پرشین خودرو، قائم مقام معاونت اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید گروه بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن‌ها نیز توسط قائم مقام معاونت اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

فرهاد تقوی منش همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این شرکت بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

 

کروزفرهاد تقوی منش قائم مقام معاونت اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) درحاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: در بدو ورودم به کروز احساس افتخار به غرور ملی ام کردم، چرا که در یک بخش خصوصی مدیران برجسته، کارآفرین، جهادی و وطن دوست توانستند پایه های کلیدی صنعت قطعه سازی در کشور را رونق بخشیده و به خودکفایی حداکثری برسند.

وی با ابراز خرسندی از اشتغالزایی دختران این سرزمین که با حداکثر نفرات در کروز جذب و شاهد اشتغالزایی گسترده در این مجموعه هستیم، بیان داشت: از مدیرعامل این شرکت قطعه سازی تقدیر می کنم، چرا که کروز در راستای اهداف گام دوم انقلاب که همان منویات مقام معظم رهبری با رویکرد توجه به تولید و اشتغالزایی است به درستی گام برداشته و به نوعی حماسه آفرینی کرده است.

تقویت و حمایت از صنعت قطعه سازی نکته ای بود که قائم مقام معاونت اقتصادی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) بر روی آن تاکید و خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه راهبردی سند چشم انداز 10ساله، پیشنهاد می کنیم بخش های خصوصی همچون کروز و بهمن چالش ها و مشکلاتی را که منجربه توقف برخی عملیات ها در بخش تولید شده است را مطرح و اگر راهکاری دارند ارائه دهند تا بتوانیم مسیر رفع موانع آنان را به درستی ترسیم کنیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!