یكشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۳۵ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۵
فرصتی برای خرید خودرو ب ام و با 30 درصد پیش پرداخت و اقساط  36 ماهه
۱۶:۳۵ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

فرصتی برای خرید خودرو ب ام و با 30 درصد پیش پرداخت و اقساط 36 ماهه

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها شرکت ارائه دهنده فروش و خدمات پس از فروش ب ام و و مینی در ایران، با هدف رضایت مشتریان و بنا به نیاز ایشان، اقدام به فروش خودروهای ب ام و و مینی به صورت اقساط، با کمترین میزان پیش پرداخت و بیشترین مدت زمان باز پرداخت نموده است.

به گزارش پرشین خودرو، در طرح فروش اقساطی پرشیا خودرو، افراد علاقمند می توانند با کمترین میزان پیش پرداخت یعنی 30 درصد و با بیشترین مدت زمان بازپرداخت و اقساط 36 ماهه، اقدام به خرید خودروهای ب ام و و مینی نمایند. همچنین در این طرح بسته به خواست و نیاز خریدار امکان انتخاب شرایط فروش با پیش پرداخت 40، 50 و 60 درصدی با بازپرداخت های 12، 24 و 36 ماهه نیز وجود دارد.

این شرایط فروش در تمامی نمایندگی های رسمی پرشیا خودرو در سراسر کشور ارائه می شود. همینطور برای رفاه حال مشتریان امکان ثبت نام به صورت اینترنتی با مراجعه به آدرس https://yun.ir/zrjj24 وجود دارد. مشتریان با مراجعه به این سایت می توانند فرم مورد نظر را پر نموده و برای انجام مراحل بعدی منتظر تماس کارشناسان پرشیا خودرو باشند.

 

ب ام ولیست نمایندگی های رسمی در سایت پرشیا خودرو به آدرس https://persiakhodro.ir/Dealers قابل دسترسی است و مشتریان می توانند با مراجعه این بخش از نزدیک ترین نمایندگی مطلع شوند.

دفتر مرکزی پرشیاخودرو با شماره تلفن (کد شهر021) 4591، آماده پاسخگویی به شما هموطنان عزیز است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!