یكشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۲۷ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۹
 تحویل لیست 3 هزار راننده تاکسی برای جایگزینی بیمه
۱۴:۲۷ | ۱۴۰۰/۰۳/۲۹
اجاره خودرو
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران خبر داد:

تحویل لیست 3 هزار راننده تاکسی برای جایگزینی بیمه

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران جزییات بیمه شدن رانندگان تاکسی جامانده از بیمه را تشریح کرد.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از ایسنا، روشنی با بیان این که از سال 95 به بعد بیمه رانندگان حمل و نقل عمومی از جمله رانندگان تاکسی متوقف شد، گفت: علی رغم پیگیری های متعددی که انجام شده بود اما بیمه شدن رانندگان تاکسی نیز به مانند سایر رانندگان حمل وص نقل عمومی متوقف شد .

وی با بیان این که با تلاش مجلس و بخصوص نیکزاد عضو هیات رییسه مجلس چندین جلسه با مسئولان سازمان تامین اجتماعی برگزار شد تا در خصوص وضعیت بیمه رانندگان تاکسی بخصوص در شهر تهران رایزنی کنیم، افزود:خوشبختانه این رایزنی ها به نتیجه رسید و قرار شدبا حذف رانندگان تاکسی غیر فعال ، بیمه آنها جایگزین رانندگان فعال بدون بیمه شود.

 

تاکسیروشنی با بیان این که 10 هزار راننده تاکسی فعال بدون بیمه هستند، تصریح کرد: بر اساس آمارهای احصاء شده تا اسفند سال گذشته 8000 راننده تاکسی از گردونه تاکسیرانی خارج شدند که باید به مرور بیمه این 8000 نفر جایگزین شود.

وی با بیان این که در حال حاضر 10هزار راننده تاکسی چشم انتظار جایگزینی بیمه هستند، گفت: امروز لیست 3000 راننده تاکسی برای جایگزینی بیمه تحویل مسئولان ذیربط شد که امیدواریم هر چه زودتر بیمه این 3000 نفر جایگزین رانندگان بدون بیمه شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!