جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۴۵ | ۱۴۰۰/۰۴/۱۶
سهم برند ایران خودرو از کل محصولات به 40 درصد می رسد
۱۶:۴۵ | ۱۴۰۰/۰۴/۱۶
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

سهم برند ایران خودرو از کل محصولات به 40 درصد می رسد

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: سهم برند ایران خودرو از کل محصولات را از 27 درصد در سال گذشته به 40 درصد در سال جاری خواهیم رساند.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی، با اعلام این خبر، با اشاره به رویکرد داخلی سازی محصولات، کاهش تیراژ تولید هم زمان با آغاز دور دوم تحریم ها را ناشی از ترک بازار از سوی شرکا دانست و اظهار داشت: برای جلوگیری از شکل گیری شرایط مشابه، تولید را براساس توان و دانش داخلی برنامه‌ ریزی کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه برند ایران خودرو را جایگزین خارجی‌ها می کنیم، از عرضه محصول تارا در روزهای آینده خبر داد و گفت: برنامه عرضه فیس لیفت این محصول هم‌ زمان با آغاز تحویل به مشتریان در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم متفاوت در بازارها حاضر شویم.

مدیرعامل ایران خودرو، با تاکید بر جدیت در اجرای برنامه های کاهش مصرف سوخت و توسعه قوای محرکه، افزود: تلاش می‌کنیم تا ریل توسعه ایران خودرو را به گونه ای طراحی و ترسیم کنیم که حرکت به سمت موفقیت با سهولت بیشتری محقق شود.

مقیمی که در نشست با معاون امور برنامه ریزی و اقتصادی وزیر نیرو سخن می گفت، متذکر شد: در طراحی محصولات نگاهمان به بازار داخل نیست بلکه بازارهای بین المللی را هدف قرار داده ایم. با این الگوی فکری توانسته ایم، تاییدیه رسمی و ایمارک بین المللی استاندارد ایمنی عابر پیاده تارا را دریافت کنیم و این بدان معنا است که این خودرو قابلیت صادرات به اروپا را دارد.

وی خاطرنشان کرد: این تفکر در ایران خودرو با توجه به زیرساخت و ظرفیت های موجود در کنار رفع موانع، اهداف تولید را محقق خواهد کرد.
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!