جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۱۶ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۲
بهمن موتور برای تولید خودروهای برقی پیش قدم شود
۱۰:۱۶ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۲
اجاره خودرو
پیشنهاد عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

بهمن موتور برای تولید خودروهای برقی پیش قدم شود

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: به گروه بهمن پیشنهاد می کنم در تولید خودروهای برقی که نقش موثری در کاستن اتلاف انرژی دارد، پیش قدم شود و مجلس شورای اسلامی و کمیسیون صنایع نیز همه جانبه از تولید چنین خودروهایی حمایت می کند.

به گزارش پرشین خودرو، نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران در خصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید شرکت بهمن موتور از جمله دیگنیتی و فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن‌ها نیز توسط نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

یوسف داودی، همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این شرکت بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران در خصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

نماینده مردم سراب و رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در بازدید از قطعه سازی کروز نتیجه زحمات مدیران و سایر پرسنل به وضوح مشاهده می شود، گفت: قطعه سازی کروز توانسته در داخلی سازی قطعات مهم خودرو گام موثری بردارد و این امر با همت مدیران و پرسنل مجموعه محقق شده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن در مجلس شوراس اسلامی به حضور پر رنگ بانوان در قطعه سازی کروز اشاره کرد و بیان داشت: حضور بانوان در بخش صنعت نشان دهنده نقش موثر آنان در این عرصه است که کروز در این موضوع پیشگام شده است.

وی افزود: باید شرایطی فراهم شود تا قطعه سازان و خودروسازان بتوانند بیش از گذشته توانمند شوند و در عرصه داخلی سازی قطعات مسیر رشد سریع تری را طی نمایند.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در خصوص بازدید از خط تولید دیگنیتی و فیدلیتی اظهار داشت: دو خودروی تولیدی توسط بهمن موتور با داشتن آپشن های متنوع و ارائه کیفیت و خدمات خوب توانسته است انتظارات مردم را برآورده سازد و مورد استقبال قرار گیرد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: توجه متولیان به خودروسازان بخش خصوصی می تواند تنوع در تولید خودروهای با کیفیت را ایجاد کند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!