جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۱۷ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۲
هشدار به خریداران زمین شهر فرودگاهی امام(ره)
۱۶:۱۷ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۲
اجاره خودرو

هشدار به خریداران زمین شهر فرودگاهی امام(ره)

مقام مسئول شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اعلام اینکه فروش اراضی متعلق به شهر فرودگاهی توسط اشخاص ثالث وجاهت قانونی ندارد، گفت: مردم مراقب کلاهبرداران باشند.

به گزارش پرشین خودرو، فیروزه شهبازی اظهار کرد: با توجه به درج آگهی های متعدد فروش اراضی متعلق به شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) علی الخصوص فروش اراضی واقع در منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی متعلق به این شرکت در فضای مجازی و غیر آن، مانند سایت های دیوار ، شیپور و ... توسط عده ای افراد سودجو تاکید می‌کنیم نظر به دولتی بودن این شرکت تمامی ساز و کارهای اداری و حقوقی انتقال و واگذاری اراضی متعلق به آن نیز تابع قوانین مربوطه و اساسنامه این شرکت است.

وی افزود: باتوجه به اینکه متولی اراضی مستقر در محدوده طرح مصوب (مانند اراضی محدوده منطقه آزاد و ویژه اقتصادی) از لحاظ واگذاری به اشخاص ثالث یا هرگونه تصرف و یا نقل و انتقال دیگر تحت هر عنوانی بر عهده این شرکت است.

وی ادامه داد: درج چنین آگهی هایی در فضای مجازی و غیر آن توسط اشخاص ثالث، فاقد وجاهت قانونی بوده و در صورت امضای هر گونه قرارداد و پرداخت وجهی نسبت به این اراضی، اشخاص متضرر شده و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این معاملات ندارد.

مدیرکل دفتر امور حقوقی و املاک ضمن اعلام غیرقانونی بودن آگهی فروش اراضی مستقر در محدوده طرح مصوب این شرکت به ویژه در منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی، همچنین امکان وقوع کلاهبرداری توسط افراد سودجو، این شرکت برای پیشگیری از ورود خسارت آتی به حقوق خود و شهروندان گرامی، تمامی اهتمام خویش را برای جلوگیری از تضییع بیت المال و تعرض به اراضی دولتی به کار خواهد بست و هرگونه مسئولیت حقوقی یا کیفری ناشی از اینگونه اعلامات و آگهی ها، خواه در فضای مجازی و غیر آن متوجه اعلام کنندگان و آگهی دهندگان خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!