جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۲۱ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۴
پیش فروش 11 محصول گروه خودروسازی سایپا +شرایط
۱۱:۲۱ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۴
اجاره خودرو
امروز(24 تیرماه) و از ساعت 14 آغاز می شود:

پیش فروش 11 محصول گروه خودروسازی سایپا +شرایط

جشنواره پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از ساعت 14 امروز(24تیرماه جاری) آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو، در جشنواره پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا، 11 محصول عرضه می شود و متقاضیان فرصت دارند تا در محصولات سایپا و پارس خودرو در مدت سه روز فرآیند ثبت نام را در سایت www.saipa.iranecar.com انجام دهند.

در این طرح ویژه خودروهای شاهین، کوییک اس، ساینا اس، کوییک دنده ای، ساینا دنده ای، کوییک دو رنگ آر، و وانت سایپا 151 عرضه می شود و زمان تحویل در جشنواره فروش فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیرماه سال آینده است.

 

شرایط پیش فروش محصولات سایپا و پارس خودرودر پیش ثبت نام طرح عید تا عید محصولات سایپا و پارس خودرو، مانند طرح های اخیر فروش خودرو در کشور، مبلغی دریافت نمی شود اما پس از قرعه کشی، اسامی منتخب 72 ساعت فرصت خواهند داشت تا با واریز مبلغ علی الحساب، نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام کنند.

همچنین به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیرخم از امروز پیش فروش محصولات شرکت زامیاد شامل نیسان تک سوز آپشنال، نیسان دو گانه سوز آپشنال، نیسان دیزل و پادرا پلاس آغاز خواهد شد و موعد تحویل این خودروها آبان و آذرماه سال جاری در نظر گرفته شده است. در محصولات زامیاد برای اولین بار طی چند وقت اخیر و پس از اجباری شدن فرآیند قرعه کشی، دیگر قرعه کشی صورت نمی گیرد و هیچ محدودیتی در ثبت نام نیز وجود ندارد.

در این میان پیش فروش محصولات زامیاد از امروز و به صورت 24 ساعته و اینترنتی خواهد شد.

 

شرایط پیش فروش محصولات زامیاد

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!