جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۳۶ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
جشنواره عید تا عید خدمات پس از فروش خودروهای بهمن موتور
۱۰:۳۶ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
اجاره خودرو
31 تیر تا 10 مردادماه امسال اجرا خواهد شد؛

جشنواره عید تا عید خدمات پس از فروش خودروهای بهمن موتور

جشنواره عید تا عید خدمات پس از فروش از 31 تیر تا 10 مرداد 1400 با هدف انجام بازدیدهای فصلی رایگان و ارائه تخفیفات ویژه در اجرت سرویس های ادواری و قطعات مصرفی و غیر مصرفی به خودروهای بهمن موتور در سراسر کشور آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو، علیرضا توکلی طرقی مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن، با اعلام این خبر گفت: جشنواره عید تا عید در 78 عاملیت منتخب در سراسر کشور اجرا می شود و تا 10 مرداد 1400 نیز ادامه دارد.

وی در خصوص خودروهای شامل طرح بیان کرد: دارندگان محصولات مزدا3، مزدا2، B30 ،B50، هاوال H2، وانت کاپرا، وانت کارا و مزدا می‌ توانند از خدمات رایگان عیب یابی با دستگاه دیاگ، اجرت تعویض فیلترها و روغن موتور به استثناء روغن گیربکس و دیفرانسیل، بازدید سطح سیالات (ضد یخ، روغن ترمز، روغن هیدرولیک، منبع آب شیشه شور)، وضعیت تایرها و صحت عملکرد قطعات ایمنی مانند لنت ها، برف پاکن و نور چراغ ها استفاده کنند.

مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن با اشاره به اینکه 50 درصد تخفیف در اجرت سرویس های ادواری در نظر گرفتیم، اظهار کرد: علاوه بر آن 15 درصد تخفیف در خصوص روانکارها و قطعات مصرفی و 25 درصد تخفیف در قطعات یدکی غیر مصرفی ارائه می کنیم.

 

جشنواره عید تا عید خدمات پس از فروش


وی ادامه داد: روانکارها شامل روغن موتور، گیربکس، هیدرولیک فرمان و ترمز و همچنین قطعات مصرفی شامل انواع لنت، شمع، تسمه ها و فیلترها می شود.

توکلی طرقی به انجام طرح های متنوع خدمات پس از فروش برای جلب رضایت مشتریان در ایام سال اشاره و اظهار کرد: در پایان هر طرح از مشتریان نظرسنجی به عمل آمده و خوشبختانه توانستیم بالاترین رضایت دارندگان خودروهای بهمن موتور را کسب کنیم.

مدیر توسعه فروش و خدمات گروه بهمن گفت: به منظور همکاری با ستاد ملی مبارزه با کرونا و سایر سازمان های ذیربط و همچنین صرفه جویی در زمان، مشتریان را به دریافت خدمات خودرو در محل تشویق کردیم و متقاضیان استان های تهران و البرز می توانند از طریق سرویس در محل از خدمات این طرح استفاده کنند.

توکلی طرقی با تاکید بر اهمیت مراجعه مشتریان به نمایندگی‌های مجاز به دلیل استفاده از قطعات اصل و با کیفیت تصریح کرد: با وجود تکنسین‌های مجرب و آموزش دیده و تجهیزات استاندارد، مشتریان محترم از کیفیت خدمات پس از فروش اطمینان خاطر داشته باشند و می توانند از طریق وبسایت گروه بهمن و نرم افزار موبایل به صورت اینترنتی نوبت پذیرش دریافت کنند.

بهمن موتور با هدف افزایش رضایت مشتریان، در ارائه خدمات پس از فروش رشد قابل توجهی داشته است. ایجاد مدرن ترین مرکز خدمات خودرویی کشور، حضور نیروهای آموزش‌ دیده و با تجربه در سطح شبکه نمایندگان، تامین به موقع قطعات یدکی، اجرای طرح پیگیری مشتریان، بهره‌مندی از سامانه‌هایی همچون اصالت قطعه، نرم افزار موبایل گروه بهمن، سرویس در محل، خودروی جایگزین، اجرای طرح‌های فصلی و ... از جمله اقدامات انجام شده ای است که سبب شد تا در آخرین ارزیابی خدمات پس از فروش، بهمن موتور مقام دوم در بین خودروسازان سبک را به خود اختصاص دهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!