جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۳۲ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
فروش فوری وانت کارا 2000 سی سی و کاپرا دو کابین
۱۵:۳۲ | ۱۴۰۰/۰۴/۲۶
اجاره خودرو
از امروز به مدت یک هفته انجام می شود؛

فروش فوری وانت کارا 2000 سی سی و کاپرا دو کابین

گروه بهمن، شرایط فروش فوری نقدی وانت کاپرا دو کابین، وانت کارا تک کابین و دو کابین 2000 سی.سی، با قیمت قطعی را اعلام کرد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه بهمن وانت کارا تک کابین و دو کابین تیپ 3 و کاپرا 2 کابین را با قیمت قطعی از ساعت 9 صبح امروز (شنبه 26 تیر ماه) تا ساعت 13 روز پنجشنبه (31 تیر ماه 1400) و یا تا زمان تکمیل ظرفیت به فروش می رساند.

فروش این محصولات تنها به شکل اینترنتی و به صورت نقدی با قیمت قطعی است.

با هدف جلوگیری از ثبت نام واسطه ها و افزایش امکان ثبت نام برای مصرف کننده نهایی خودرو، شرکت بهمن موتور فیلترهایی را مطابق شرط های مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه قرار داده است که در صورت ثبت نام مغایر با آن، ثبت نام مشتری از سوی شرکت بهمن موتور یک طرفه ابطال و وجه آنها مسترد خواهد شد.

در طرح مذکور، وانت کارا مورد نظر به سیستم تهویه مطبوع، کیسه هوای ایمنی (سرنشین + راننده ) و سیستم رادیو پخش USB مجهز می باشد. ضمن اینکه طراحی صندلی و سقف کاذب و افزوده شدن قفل مرکزی از دیگر تغییرات این خودرو محسوب می شود.

همچنین سیستم انتقال قدرت دو دیفرانسیل با قابلیت کنترل الکتریکی درگیری دیفرانسیل جلو، سیستم راهیاب با نقشه کامل ایران، دوربین عقب، کنترل سیستم مالتی مدیا از طریق فرمان و کیسه هوای ایمنی ( سرنشین + راننده) از مشخصات این وانت کاپرا به شمار می آید.

متقاضیان خودرو می توانند برای استفاده از شرایط فروش صرفاً به صورت اینترنتی و از طریق آدرس www.bahman.ir اقدام کنند.

فروش فوری وانت کارا و کاپرا دوکابین

 

 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!