یكشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
ایجاد قطب تجاری در روسیه برای صدور خودروهای پژو-سیتروئن و اوپل
۱۲:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ایجاد قطب تجاری در روسیه برای صدور خودروهای پژو-سیتروئن و اوپل

استلانتیس طی بیانیه ای اعلام کرد: به دنبال استراتژی توسعه بلند مدت در منطقه اوراسیا و گسترش تجارت فراتر از مرزهای خود، گروه استلانتیس ایجاد یک قطب صادراتی برای عرضه اتومبیل و موتور خودرو به اروپا، آمریکای لاتین و آفریقای شمالی را اعلام می کند. اولین تحویل خودروها در نیمه دوم سال 2021 آغاز می شود.

به گزارش پرشین خودرو، یک قطب تجاری در روسیه برای صادرات خودروهای گروه خودروسازی استلانتیس به اروپا، امریکای لاتین و افریقای شمالی ایجاد خواهد شد.

گروه خودروسازی استلانتیس Stellantis که با ادغام دو شرکت پژو سیتروئن PSA و فیات کرایسلر Fiat Chrysler تاسیس شده است، از ایجاد یک قطب تجاری در روسیه برای صادرات خودروهای خود به اروپا، آمریکای لاتین و آفریقای شمالی خبر داد.

خبرگزاری تاس روسیه، در گزارشی از مراسم افتتاح مرکز PSMA Rus در منطقه کالوگا اعلام کرد که صادرات خودروهای استلانتیس از نیمه دوم سال 2021 آغاز می شود.

 

 گروه خودروسازی استلانتیس


براساس بیانیه استلانتیس، این شرکت قصد دارد صادرات مدل های "پژو اکسپرت"، "اوپل ویوارو" و "سیتروئن جامپی" را در نوامبر 2021 آغاز کند و امسال 12 هزار دستگاه را تحویل خواهد داد.

بر اساس این گزارش، استلانتیس در حال حاضر تولید انبوه موتورهای دیزلی را با هدف صادرات آغاز کرده است.

نمایندگی های این شرکت در روسیه با برندهای پژو، سیتروئن، اوپل، یورورپار، خدمات خودروی یورورپار، جیپ، فیات، فیات حرفه ای و موپار فعالیت می کنند و همچنین دارای یک سایت تولیدی در منطقه کالوگا است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!