شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۰۹ | ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
وقوع باران و وزش باد در برخی استان های کشور
۱۰:۰۹ | ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

وقوع باران و وزش باد در برخی استان های کشور

در برخی استان های کشور شامل هرمزگان، فارس، گیلان، مازندران، گلستان و آذربایجان غربی شاهد رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد شدید در روز جاری(یک مردادماه) خواهیم بود.

به گزارش پرشین خودرو، براساس یش بینی های هواشناسی امروز در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی نقاط هرمزگان، فارس، گیلان، مازندران، گلستان و شمال آذربایجان غربی رگبار پراکنده، رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ خواهد داد.

همچنین در جنوب غرب و نوار شرقی کشور به ویژه زابل وزش باد شدید و خیزش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود، این شرایط جوی در روزهای شنبه و یکشنبه در سمنان، شمال شرق و شرق کشور و بخش‌هایی از مرکز کشور پیش‌بینی می‌شود و روز دوشنبه در شرق، شمال شرق و جنوب شرق کشور وزش باد شدید و خیزش گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.

روزهای شنبه و یکشنبه در استان‌‌های گیلان، اردبیل و برخی مناطق مازندران همچنین ارتفاعات گلستان بارش باران، رگبار رعدوبرق و وزش باد شدید موقت داریم؛ همچنین در برخی مناطق هرمزگان، فارس، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار پراکنده، رعدوبرق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

از امروز تا یکشنبه در استان‌های ساحلی خزر و اردبیل دما چهار تا هشت درجه کاهش می‌یابد. در پنج روز آینده دریای عمان به ویژه مناطق شرقی دریا و از اواخر وقت جمعه تا یکشنبه دریای خزر مواج است.

آسمان تهران امروز صاف گاهی همراه با وزش باد است و بیشترین دما به 39 درجه و کمترین آن به 29 درجه می رسد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!