یكشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۵/۰۸
رگبار و رعد و برق می آید / وضعیت آب و هوا اعلام شد
۰۹:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۵/۰۸
اجاره خودرو

رگبار و رعد و برق می آید / وضعیت آب و هوا اعلام شد

سازمان هواشناسی اعلام کرد: در برخی مناطق گیلان، مازندران و ارتفاعات قزوین، البرز و تهران رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت پبش بینی می شود.

به گزارش پرشین خودرو، امروز(هشتم مردادماه جاری) در برخی مناطق گیلان، مازندران، گلستان، اردبیل، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و ارتفاعات قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک رخ خواهد داد.

شنبه و یکشنبه در گیلان، مازندران، اردبیل و برخی مناطق آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، گلستان، زنجان، جنوب کرمان، شرق فارس، شمال و شرق هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

دوشنبه و سه‌شنبه در بخش‌هایی از شمال غرب کشور، استان‌های ساحلی خزر، ارتفاعات البرز مرکزی، جنوب کرمان، شمال و شرق هرمزگان و جنوب سیستان و بلوچستان رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقت رخ می‌دهد.

از امروز تا سه‌شنبه در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل و شرق خراسان جنوبی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

طی این مدت به ویژه جمعه و شنبه در برخی مناطق سمنان، شرق، شمال شرق، جنوب شرق و بخش‌هایی از مرکز کشور سرعت وزش باد در بعضی ساعات افزایش می‌یابد که خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در این مناطق دور از انتظار نیست.

طی پنج روز آینده دریای عمان به ویژه مناطق شرقی دریا مواج است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!