شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
 توقیف ۳ دستگاه موتور سنگین / برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین غیرمجاز
۱۲:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
اجاره خودرو

توقیف ۳ دستگاه موتور سنگین / برخورد پلیس با موتورسیکلت های سنگین غیرمجاز

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب گفت: در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراه‌های پایتخت جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران، و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب، سه دستگاه موتورسیکلت سنگین دیگر متوقف شد.

سرهنگ علی همه خانی ضمن بیان این خبر اظهار کرد: وی افزود: این موتورسیکلت‌ها در محور یادگار و چمران در حال تردد بودند که با توجه به لایی کشی و سرعت بالای این موتورسیکلت‌های سنگین در سطح معابر ذکر شده و احتمال بروز حادثه برای راکبین و خطراتی که برای سایر شهروندان متصور بود با هماهنگی به عمل آمده با تیم‌های توسط تیم‌های منطقه 23 پلیس راهور فاتب مستقر در طرح، هر سه موتورسیکلت سنگین در همان محدوده متوقف و به پارکینگ منتقل گردیدند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب افزود: بنا به قانون این موتورسیکلت‌های سنگین به پارکینگ منتقل شدند تا جمع موتورسیکلت‌های توقیفی به عدد 24 برسد.

همه خانی ادامه داد: پلیس به محض رؤیت موتورسیکلت‌هایی که با لایی کشی و ایجاد سر و صدا نظم ترافیک را برهم می‌زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه همراه ندارند طبق قانون برخورد کرده و اینگونه موتورسیکلت‌ها را طبق قانون اعمال قانون و به پارکینگ منتقل می‌کند.

وی از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع موتورسیکلت‌ها که باعث سلب آسایش عمومی می‌شوند حتماً با پلیس 110 تماس حاصل نمایند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!