دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۸:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
چری به عنوان برترین صادر کننده خودرو چین شناخته شد
۱۸:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۵/۰۹
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

چری به عنوان برترین صادر کننده خودرو چین شناخته شد

به تازگی چری داده های فروش خود را برای نیمه اول سال منتشر کرده است. در ماه ژوئن، چری 73،098 دستگاه خودرو فروخت که رشد سالانه 58.3٪ را نشان می دهد، از ژانویه تا ژوئن، چری 424457 دستگاه خودرو فروخته است که رشد سالانه 80.4 درصدی را نشان می دهد.

به گزارش پرشین خودرو، در بازارهای خارج از کشور، فروش محصولات چری امسال تقریبا هر ماه دو برابر یا حتی چهار برابر شده است. ازماه ژانویه تا ژوئن، چری در مجموع 118،743 وسیله نقلیه صادر کرده است که در مقایسه با سال گذشته 168.4٪ افزایش داشته و از صادرات 114،000 وسیله نقلیه در سال گذشته فراتر رفته و رکورد جدیدی را ثبت کرده است. از ماه فوریه، حجم صادرات خارج از کشور به نرخ رشد "تهاجمی" 117.3٪ ، 101/9٪ ، 312.5٪، 256.5٪ و 243.2٪.( در ماه های فوریه –مارچ- آپریل-می- جون ) رسیده است.

چری همچنین جزو 10 برند اول بازار برزیل قرار دارد، حجم فروش چری با افزایش 207 درصدی نسبت به سال گذشته به رکورد جدید 1.88 درصد از سهم بازار بزرگ برزیل رسیده است. همچنین در بازار روسیه چری همیشه یک رشد سریع داشته و حجم فروش آن در ماه ژوئن 348 درصد افزایش داشته است. در کشور شیلی شاسی بلندهای چری در 6 ماه متوالی با سهم بازار 11.7 درصد در رتبه اول قرار دارد.

رونق فروش محصولات برند چری در سرتاسر جهان در بر گیرنده بسیاری از عوامل است. تولید مدلهای جدید، سبک و طراحی هوشمند و شیک و پلت فرم به روز با فناوری های پیشرفته بسیاری از مصرف کنندگان را به خود جلب میکند که ماحصل آن مدلهای موفق تیگو7 پرو و تیگو8 پرو میباشد.

عامل دیگر سیستم ویژه خدمات پس فروش ویژه چری میباشد که با شعار 24 ساعته و 7 روز هفته به مشتریان خدمت رسانی میکند و توانسته بیش از 1500 فروشگاه خدمات در سرتاسر جهان ایجاد کند و بر اساس سنجش جی دی پاورز معتبرترین موسسه سنجش کیفیت در بازار چین این برند موفق به کسب رتبه دوم گردیده است.

در نیمه دوم سال، مدل های جدید سری PRO چری در بازارهای اصلی مانند آمریکای جنوبی، خاورمیانه و آفریقا به بازار عرضه می شوند و ما معتقدیم که عملکرد برجسته تری در بازار خواهند داشت.

در آینده طبق استراتژی "Double 50" تا سال 2025، هدف استراتژیک صادرات 500000 وسیله نقلیه و ارزش صادراتی 5 میلیارد دلار آمریکا محقق خواهد شد.

درباره برند چری

چری یک برند مستقل خودروسازی چینی هست که علاوه بر پایگاه های تحقیق و توسعه در جهان دارای یکی از قوی ترین مراکز تحقیق و توسعه تولید موتور، شاسی و سیستم انتقال قدرت میباشد که بیش از 5500 عضو دارد .

همچنین چری اولین شرکت خودروسازی چین میباشد که قطعات سی.کی دی، موتور و فن آوری های خودرویی را صادر نموده است.

تا کنون چری بیش از 9 و نیم میلیون دستگاه اتومبیل را به فروش رسانده و به بیش از 80 کشور صادر نموده، 18 سال متوالی است که چری برترین صادر کننده خودرو از کشور چین است و رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!