دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۳۶ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
2 ایستگاه مترو تا مهرماه افتتاح می شود
۱۱:۳۶ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
اجاره خودرو
مدیرعامل شرکت متروی تهران:

2 ایستگاه مترو تا مهرماه افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت متروی تهران از افتتاح دو ایستگاه شهید رضایی و ایستگاه توحید تا مهرماه خبر داد.

علی امام با اشاره به اینکه در دولت دوازدهم ایستگاه جدیدی به بهره بردای نخواهد رسید، اظهار کرد: ایستگاه توحید ایستگاه تقاطعی خط ۷ و ۴ در بزرگراه شهید نواب صفوی و خیابان آزادی قرار دارد که خط ۴ در گذشته به بهره برداری رسیده و با راه اندازی خط ۷ آن، مردم می‌توانند از این ایستگاه بیشتر بهره‌مند شوند و حدود دو ماه باید در آن کار انجام شود تا آماده بهره برداری برسد.

وی ادامه داد: ایستگاه دیگر که نسبت به دیگر ایستگاه‌ها کار بیشتری در آن انجام شده و آماده افتتاح است، ایستگاه شهید رضایی است که بعد از ایستگاه بعثت در خط ۶ قرار دارد. در سال گذشته فاز اول خط ۶ بین ایستگاه‌های دولت آباد تا میدان امام حسین به بهره برداری رسیده است و سه ایستگاه دیگر آن باید افتتاح شود که یکی از آن‌ها ایستگاه شهید رضایی است. این ایستگاه می‌تواند به اهالی خیابان منصور و میدان خراسان کمک کند.

امام با بیان اینکه در برنامه‌ها بهره برداری از ایستگاه‌های خط ۶ و ۷ در اولولیت است گفت: اگر منابع مالی تامین شود، ۵ ایستگاه در خط ۷ در سال جاری به بهره برداری می‌رسد و تنها افتتاح یک ایستگاه در سال آینده به بهره برداری خواهد رسید. در خط ۶ شرایط متفاوت است ما ۲۷ ایستگاه داریم و در برنامه ما این است که ۴ ایستگاه علاوه بر ۱۲ ایستگاه قبلی افتتاح کنیم و ۱۱ ایستگاه دیگر هم در سال‌های ۱۴۰۱ و ۱۴۰۲ به بهره برداری خواهند رسید.

مدیرعامل شرکت متروی تهران خاطر نشان کرد: امیدواریم پایانه اکباتان در خط ۴ را تا مهر ماه به بهره برداری برسانیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!