دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۴۹ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
ادامه اجرای محدودیت تردد شبانه در البرز/زمان اجرای طرح محدودیت تردد شبانه
۱۲:۴۹ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
اجاره خودرو

ادامه اجرای محدودیت تردد شبانه در البرز/زمان اجرای طرح محدودیت تردد شبانه

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز از مردم این استان خواست با توجه به شیوع موج پنجم کرونا گفت : محدودیت تردد شبانه در این استان با جدیت اجرا می شود و شهروندان از تردد غیر ضروری در معابر شهری خودداری کنند.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ غلامعلی شرق اظهار داشت: طبق کمیته ملی کرونا ، طرح منع تردد از ساعت 22 الی سه بامداد در مناطق مختلف استان البرز، به صورت ویژه اجرایی و رانندگان متخلف اعمال قانون می شوند.

وی افزود: بیش از 390 هزار وسیله نقلیه از ابتدای سال جاری تاکنون در اجرای طرح محدودیت های شبانه در این استان توسط دوربین های هوشمند اعمال قانون شدند.

شرق خاطرنشان کرد: همچنین در اجرای طرح ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی در معابر شهری این استان نیز در سال جاری 20 هزار و 431 وسیله نقلیه متخلف جریمه شدند.

وی یادآورشد: اکنون بیش از 80 درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت می کنند.

شرق خاطرنشان کرد: تمام ورودی ها و خروجی های استان توسط دوربین های هوشمند کنترل می شود و در صورت تردد و ورود خودرو های با پلاک غیربومی و خروج پلاک های بومی برابر مقررات اعمال قانون می شود.

رییس پلیس راهور البرز خاطرنشان کرد: رانندگان توجه داشته باشند که دراجرای این طرح دوربین های ثبت تخلف فعال بوده و تخلفات از این طریق به صورت هوشمند ثبت می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!