جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۳۹ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۳
افتتاح پارک‌های آموزش ترافیک مناطق ۱ و ۳ و ۷
۱۲:۳۹ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۳
اجاره خودرو

افتتاح پارک‌های آموزش ترافیک مناطق ۱ و ۳ و ۷

پارک‌های آموزش ترافیک مناطق ۱ ، ۳ و ۷ تهران باحضور سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و شهرداران این مناطق به بهره برداری رسید.

سیدمناف هاشمی در این مراسم گفت: با توجه به نبود پارک آموزش ترافیک در چند منطقه از شهر تهران، اقدامات و برنامه ریزی‌های لازم با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان جهت احداث این مکان‌های آموزشی انجام شد.

هاشمی هدف از احداث پارک‌های آموزش ترافیک در سطح جامعه را توجیه کودکان، خانواده‌ها و رانندگان نسبت به چگونگی رانندگی، رعایت قوانین و رعایت احتیاط‌های لازم برای کاهش حوادث ترافیکی برشمرد و افزود: با توجه به سه عامل بزرگ انسان، خودرو و ایمنی‌های جاده‌ای و معابر در تصادف‌های ترافیکی، باید این نکات از طریق مدارس به کودکان آموزش داده شود.

وی با اشاره به آموزش‌های غیرحضوری و مجازی به علت شرایط کرونایی در جامعه ابراز امیدواری کرد پس از این دوران شرایط آموزش حضوری و تردد کودکان در پارک‌های آموزش ترافیک مهیا شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اظهار کرد: در حال حاضر آموزش‌ها و تذکرات ترافیکی به دانش آموزان با هماهنگی مدارس و مشارکت مسئولان معاونت حمل و نقل و ترافیک مناطق و پلیس راهور به صورت مجازی ارائه می‌شود که در کاهش حوادث ترافیکی و رعایت نظم و انضباط شهری بسیار تاثیرگذار است.

هاشمی درپایان تاکید کرد: در این پارک‌های آموزشی، علائم ترافیک شهری به شکل نمادین و کوچک شده برای استفاده کودکان پیش بینی شده است.

در ادامه این افتتاحیه‌ها معاون شهردارتهران همچنین دستور افتتاح وبهره برداری از پارک آموزش ترافیک منطقه 2 را نیز بصورت مجازی صادر کرد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!