سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
سایپا متولی واکسیناسیون خودروسازان و قطعه سازان کشور شد
۰۹:۲۴ | ۱۴۰۰/۰۵/۱۶
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

سایپا متولی واکسیناسیون خودروسازان و قطعه سازان کشور شد

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، گروه خودروسازی سایپا را به‌عنوان نماینده خودروسازان كشور جهت سازماندهی و مدیریت یكپارچه واكسیناسیون كووید19 در این صنعت انتخاب كرد.

به گزارش پرشین خودرو، سید جواد سلیمانی با اعلام این خبر افزود: به‌دنبال پیگیری‌های مستمر این گروه جهت اجرای واكسیناسیون كاركنان صنعت خودرو و کارگران خط مقدم تولیدِ خودروسازان و قطعه‌سازان برای ادامه فعالیت و برنامه‌های تولیدی این صنایع به دلیل ارتباط مستمر و نزدیک کارکنان خطوط تولید این صنعت در سالن‌های مونتاژ، رنگ، پرس و ... که ریسک ابتلای آنان به کرونا را افزایش می‌دهد، در ادامه روند واکسیناسیون مشاغل، معاونت بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی در نامه‌ای، گروه خودروسازی سایپا را به‌عنوان متولی و هماهنگ‌كننده واكسیناسیون كاركنان صنایع خودرو و قطعه‌سازی كشور معرفی کرد.

وی ادامه داد: براین اساس برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته توسط گروه سایپا، كاركنان فعال در شركت‌های خودرویی و قطعه‌سازی كشور در هفته‌های آتی تحت پوشش واكسیناسیون بیماری كووید19 قرار خواهند گرفت.

سلیمانی افزود: شناسایی تعداد كاركنان فعال در بخش‌های خودرو و قطعه‌سازی، توزیع مناسب و مدیریت فرایند واكسیناسیون كاركنان تمام بخش‌های مذكور توسط گروه خودروسازی سایپا با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران صورت خواهد گرفت.

مدیرعامل گروه سایپا در پایان تاکید کرد: واكسیناسیون جامعه هدف در این طرح در دو دوز صورت خواهد گرفت و باتوجه به تنوع و تركیب سبد واكسن درنظر گرفته شده، افرادی كه دوز نخست واكسن خود را پیشتر دریافت كرده بودند نیز می‌توانند دوز دوم را از این طریق دریافت كنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!