سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۵۶ | ۱۴۰۰/۰۵/۲۴
تمامی مجوزهای سفر به ا‌ستان مازندران لغو شد
۰۹:۵۶ | ۱۴۰۰/۰۵/۲۴
اجاره خودرو
فرمانده پلیس راهرو مازندران:

تمامی مجوزهای سفر به ا‌ستان مازندران لغو شد

فرمانده پلیس راهرو مازندران با بیان اینکه تمامی مجوز سفر به مازندران لغو شد، گفت: خودروهای غیر بومی تا ساعت ۱۲ امروز فرصت دارند استان را ترک کنند.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ بیگلری در ساری با بیان اینکه برخی هم‌وطنان برگه تردد به‌ مازندران دارند، اظهار داشت: تمامی این برگه‌ها در طرح ممنوعیت تردد فاقد اعتبار است و مسافران دارای برگه از ورودی‌های استان به مبدا برگشت داده می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه تمامی خودروهای غیر بومی تا ساعت 12 امروز باید استان را ترک کنند، افزود: از ساعت 12 به بعد این خودروها علاوه بر اعمال قانون و جریمه ده میلیون ریالی به استانهای خود هدایت می‌شوند.

فرمانده راهنمایی و رانندگی مازندران از آمادگی کامل نیروهای پلیس راه و راهور و نیروی انتظامی برای اجرای طرح منع تردد به مازندران خبر داد و یادآور شد: همه عوامل از صبح در حالت آماده باش قرار دارند و و تا 5 شهریور اجرای طرح ادامه دارد.

سرهنگ بیگلری رعایت حقوق شهروندی توسط مسافران و عدم سفر به مازندران را از هم‌ میهنان خواستار شد و و تصریح کرد: با توجه به شیوع کرونا ویروس و افزایش مرگ و میر در مازندران، از سفر به شمال خودداری شود.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!