یكشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۵۴ | ۱۴۰۰/۰۵/۲۴
تعطیلی مراکز معاینه فنی پایتخت در روزهای ۲۵ تا ۳۰مرداد
۱۴:۵۴ | ۱۴۰۰/۰۵/۲۴
اجاره خودرو
لغو طرح ترافیک در تهران؛

تعطیلی مراکز معاینه فنی پایتخت در روزهای ۲۵ تا ۳۰مرداد

معاون شهردار تهران گفت: براساس مصوبه شورای حمل و نقل و ترافیک شهر تهران با توجه به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا مبنی بر تعطیلی روزهای ۲۵ تا ۳۰مرداد، طرح ترافیک در این روزها اجرا نمی شود.

به گزارش پرشین خودرو، سید مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران درباره لغو طرح ترافیک در تهران گفت: شصت و نهمین جلسه شورای حمل و نقل و ترافیک درباره لغو طرح ترافیک امروز با حضور اعضا در محل معاونت حمل و نقل و ترافیک برگزار شد.

وی افزود: اجرای طرح ترافیک از روز دوشنبه 25مرداد تا 30مرداد لغو شد همچنین تمامی مراکز معاینه فنی در روزها یاد شده تعطیل است.

معاون شهردار تهران گفت: با توجه به مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا در خصوص تعطیلی مراکز اداری، بانک ها و سایر اماکن، نظر به تعطیلات رسمی روزهای چهارشنبه تا جمعه این هفته همزمان با تاسوعا و عاشورای حسینی و عدم اجرای محدودیت های ترافیکی شهر تهران دراین روزها،مقرر شد
3روز باقیمانده از این تعطیلات 6 روزه شامل روز های دوشنبه ،سه شنبه وشنبه 26،25و30مرداد نیز،محدودیت های طرح ترافیک و کنترل آلودگی هوا در شهر تهران اجرا نشود و تمامی مراکز معاینه فنی تعطیل خواهد بود.

هاشمی در پایان از شهروندان درخواست کرد علیرغم لغو طرح ترافیک در شرایط بحرانی کرونا از تردد های غیر ضروری پرهیز کنند.

اجاره ماشین عروس
!
!
!