دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۹:۱۵ | ۱۴۰۰/۰۵/۲۵
جایگزینی ناوگان حمل‌ونقل سبز به جای ناوگان فرسوده
۱۹:۱۵ | ۱۴۰۰/۰۵/۲۵
اجاره خودرو
وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی اعلام‌کرد:

جایگزینی ناوگان حمل‌ونقل سبز به جای ناوگان فرسوده

وزیر پیشنهادی راه و شهرسازی دولت سیزدهم در پیامی توییتری ابراز امیدواری کرد: به‌زودی خدمت را به سطحی برسانیم که به‌جای نگرانی از ناوگان فرسوده و جاده‌های مرگ، مطالبه مردم عزیز از ما راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل سبز باشد.

به گزارش پرشین خودرو، «رستم قاسمی» در دومین پیام توئیتری خود پس از پرداختن به موضوع مسکن در نخستین گام، نوشت: نمایندگان مجلس مطالبات مردمی به‌جایی دارند که نشان از کمبودهای بسیار است.

وی ادامه‌داد: در دومین گام امیدوارم به‌زودی خدمت را به سطحی برسانیم که به‌جای نگرانی از ناوگان فرسوده و جاده‌های مرگ، مطالبه مردم عزیز از ما راه‌اندازی ناوگان حمل‌ونقل سبز باشد و یقین داریم که می‌شود و می‌توانیم.

وزیر پشنهادی راه و شهرسازی دولت سیزدهم، نخستین گام در حوزه مسکن را برداشتن تیغ تیز ‎اجاره از گلوی نحیف اقشار آسیب‌پذیر برشمرد.

به گفته قاسمی، وضع موجود سبب شده مسکن که باید جایگاه سکنی و آسایش باشد به بزرگترین دغدغه و گرفتاری مردم تبدیل شود و امروز پس از مشکل کرونا، مهمترین دغدغه دولت سیزدهم ‎معیشت و ‎مسکن مردم است.

قاسمی که سابقه دو سال تصدی بر وزارت نفت را دارد، چهارشنبه هفته گذشته به عنوان وزیر پیشنهادی دولت سیزدهم برای تصدی وزارت راه و شهرسازی انتخاب و به مجلس معرفی شده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!