پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۲۶ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
ون بنز برای رقابت با فورد ترانزیت و نیسان NV می آید
۱۰:۲۶ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

ون بنز برای رقابت با فورد ترانزیت و نیسان NV می آید

ون بنز، دارای فناوری های بسیار چشمگیری است و یکی از گران ترین خودروهای مرسدس بنز به شمار می آید، این خودرو برای رقابت با فورد ترانزیت و نیسان NV به بازار خواهد آمد.

به گزارش پرشین خودرو، ون باری مرسدس بنز اسپرینتر که در آمریکا عرضه می‌شود جایگزینی لوکس‌تر برای فورد ترانزیت کارگو محسوب می‌شود.

مرسدس بنز بعد از طراحی خودروهای سدان و اسپرت، اکنون اقدام به ساخت ونی متفاوت کرده که قرار است قابلیت های متفاوتی داشته باشد و تنظیمات بسیار پرکاربردی دارد که نام آن را اسپرینتر نامیده و قرار است امسال به بازار عرضه شود.

 

ون بنز


این خودرو دارای امکانات متفاوتی مانند صفحه نمایش لمسی 10.3 اینچی، کروز کنترل تطبیقی ​​و قابلیت پارک خودکار است. اسپرینتر مجهز به دو موتور قوی شامل یک دیزل چهار سیلندر و یک دیزل V6 است و می توان گفت تنها خودرویی است که می‌تواند با چهار چرخ متحرک جفت شود.

 

ون بنز

مرسدس برای سال 2021 چندین ویژگی استاندارد به اسپرینتر اضافه کرده است که شامل ترمز اضطراری خودکار، کروز کنترل، فرمان چند منظوره و آینه‌های جانبی خارجی با قابلیت تنظیم است. پیشرانه استانداردی در آن به کار رفته است، این ون اکنون با یک پیشرانه چهار سیلندر دو لیتری توربو با قدرت 188 اسب بخار و گیربکس 9 سرعته اتوماتیک ارائه می شود.

 

ون بنز

مرسدس همچنین دو گزینه توربو دیزل ارائه می‌دهد که شامل دو لیتری و سه لیتری شش سیلندر است که در نمونه دو لیتری 166 اسب بخار قدرت و 266 پوند فوت گشتاور تولید می‌شود و نمونه سه لیتری دارای 188 اسب و 325 پوند فوت گشتاور است که هر دو نسخه دیزلی با گیربکس هفت سرعته اتوماتیک عرضه می‌شوند.

اسپرینتر دو محبوبیت دارد که یکی راحتی و دیگری ظرافت در طراحی است. موادی که در داخل کابین به کار رفته است دارای کیفیت بسیار بالایی هستند؛ همچنین این خودرو دارای فضای بار بسیار خوبی است و حجم فضای بسیار خوبی ارائه می دهد.

تنها عیب این خودرو، سیستم‌های اطلاعات و سرگرمی ضعیف آن است. سیستم صوتی استاندارد دارای یک رادیو اصلی AM/FM با صفحه LCD کوچک، بلوتوث و یک پورت USB-C است. در بسته Premium یک سیستم به روز شده با صفحه نمایش لمسی هفت اینچی وجود دارد، در حالی که بسته Premium Plus شامل صفحه 10.3 اینچی است.

ون اسپرینتر بنز، قرار است با دو خودرو زیر یعنی فورد ترانزیت و نیسان NV در بازار امریکا به رقابت بپردازد.

 

فورد ترانزیت

 

نیسان NV

 

اجاره ماشین عروس
!
!
!