دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۳:۵۷ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
استفاده از ظرفیت بسیج در واكسیناسیون کارگران صنعت خودرو
۱۳:۵۷ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۱
اجاره خودرو
جانشین قرارگاه زیستی سپاه محمدرسول الله(ص) اعلام کرد:

استفاده از ظرفیت بسیج در واكسیناسیون کارگران صنعت خودرو

جانشین قرارگاه زیستی سپاه محمدرسول الله(ص) گفت: گروه خودروسازی سایپا دلسوزانه و جهادی برای واكسیناسیون صنعت خودروسازی اقدام كرد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار سرتیپ پاسدار سید محمود حسینی در مراسم آغاز واكسیناسیون كاركنان شركت های قطعه سازی، اظهارداشت: بیش از 20 ماه است كه كشور درگیر ویروس منحوس كرونا شده است و خیلی از خانواده ها داغدار شدند لذا در قالب طرح شهید سپهبد سلیمانی گروه بسیج در چهار حوزه مراقبت، نظارت، حمایت و واكسیناسیون اقدامات كمكی خود به شبكه بهداشت كشور را آغاز كرد.

وی ادامه داد: بر اساس طرح شهید سلیمانی، شاغلان ایران خودرو، سایپا و کارخانجات غرب تهران که تحت پوشش سپاه محمد رسول الله (ص) قرار دارند واکسینه می‌شوند و در گام بعدی هم خانواده این عزیزان واکسن کرونا را دریافت خواهند کرد.

جانشین قرارگاه زیستی سپاه محمدرسول الله(ص) اظهارداشت: گروه خودروسازی سایپا با هماهنگی مطلوب، دلسوزانه و جهادی برای واكسیناسیون صنعت خودروسازی و قطعه سازی اقدام كرد، لذا امیدواریم این روند برای ماه های آتی ادامه پیدا كند تا تمام فعالان این حوزه دوز اول و دوم واكسن كرونا را دریافت كنند.

سردار حسینی خاطرنشان كرد: درخصوص واکسیناسیون با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت هدفمند همكاری می كنیم تا هم در سطح محلات و مناطق مختلف تهران و هم در سطح اقشار، واکسیناسیون به سرعت انجام شود.

وی گفت: در شرایط فعلی که واردات واكسن افزایش پیدا كرده و تعداد افراد مشمول بیشتر شده است، نیاز به افزایش مراکز و شیفت‌های واکسیناسیون داریم تا حوزه‌های خدمات دهی در امر واکسیناسیون بیشتر شود.

سردار حسینی افزود: امیدوارم با اقدامات پیش‌رو و کار جهادی که دوستان انجام داده‌اند نتایج خوبی را در مقابله با ویروس کرونا شاهد باشیم.

گفتنی است، در پی تفاهم‌نامه مشترک وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و گروه سایپا، این گروه خودروسازی به عنوان نماینده وزارت بهداشت در صنعت خودرو (خودروسازان و قطعه‌سازان) انتخاب شد تا راهبری و هماهنگی اجرای طرح واکسیناسیون کارکنان و کارگران این صنایع را انجام دهد؛ بر این اساس از دو هفته پیش طرح واكسیناسیون فعالان صنعت خودروسازی آغاز شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!