شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۰۰ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۳
اُفت کیفیت سبزیجات فروشگاه اینترنتی اُکالا
۱۱:۰۰ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

اُفت کیفیت سبزیجات فروشگاه اینترنتی اُکالا

سبزیجات فروشگاه اینترنتی اُکالا در آستانه فاسد شدن به دست مصرف کنندگان و خریداران می رسد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، خریدهای اینترنتی مسیری به سوی راحتی و صرفه جویی در زمان به روی ما گشوده اند تا فقط با چند کلیک بتوانیم خریدهای خود را انجام دهیم و آن را درب منزل تحویل بگیریم.

میوه و سبزیجات تازه از جمله محصولاتی است که در فروشگاه های اینترنتی و آن لاین مواد غذایی عرضه می شوند.


در هنگام خریدهای آنلاین همه به دنبال کیفیت بالا، قیمت مناسب و تحویل به موقع هستند؛ از آنجا که میوه و سبزیجات به صورت روزانه مورد نیاز مصرف کنندگان و خریداران است، نگرانی اصلی در خرید اینترنتی این محصولات تازه بودن آن خواهد بود.

 

کیفیت سبزیجات فروشگاه اینترنتی اُکالا ، فروشگاه اینترنتی اُکالا


براساس این گزارش، به تازگی و در دو ماه گذشته گزارش هایی مبنی بر فروش برخی سبزیجات در آستانه فساد از سوی فروشگاه اینترنتی اُکالا را دریافت کردیم.

به عنوان نمونه خریداری اذعان داشت پس از سفارش سبزیجات مورد نظرش از فروشگاه اینترنتی اُکالا (کاهو رسمی و کاهو پیچ) را به گونه ای تحویل گرفته که به دلیل قرار گرفتن محصول در آستانه فساد کامل میان دور ریختن تمام محصول و یا جداسازی بیش از نیمی از برگ های فاسد شده محصول، تردید داشته است!

 

کیفیت سبزیجات فروشگاه اینترنتی اُکالا ، فروشگاه اینترنتی اُکالا


در شرایط کنونی که مردم با خرید از فروشگاه های اینترنتی، میوه و سبزیجات را با قیمتی بیشتر از مراکز میوه و تره بار سراسر کشور و یا واحدهای میوه و سبزی فروشی و ... تهیه می کنند، انتظار می رود که فروشگاه های آن لاین، میوه و سبزیجات با کیفیت و تازه را ارائه و تحویل خریداران دهند.

یادآور می شود با توجه به اینکه صیفی جات، سبزیجات و میوه پس از مدت کوتاهی فاسد می شوند؛ شایسته است از روش های کنترل کیفیت بهینه به همراه نظارت های مستمر برای بسته بندی و عرضه این محصولات در فروشگاه های اینترنتی و آنلاین مورد نظر استفاده گردد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!