دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۳۷ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۳
 تردد بین استانی به ‌شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است
۱۶:۳۷ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۳
اجاره خودرو

تردد بین استانی به ‌شهرهای قرمز و نارنجی ممنوع است

مرکز مدیریت راه‌ها از ادامه ممنوعیت تردد بین استانی به شهرهای قرمز و نارنجی با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مرکز مدیریت راه‌ها درباره آخرین وضعیت ترافیک جاده‌های کشور اعلام‌کرد: بر اساس اطلاعات 2 هزار و 300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و بیش از 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، اکنون اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

کاهش 1.4 درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

بر اساس اعلام این مرکز، تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل 1.4 درصد کاهش نشان می‌دهد که سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 17.7 درصد و بیشترین تردد بین ساعت‌های 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعت سه تا چهار بامداد ثبت شد.

تردد روان در همه مسیرهای تهران- شمال

دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر از تردد روان در محورهای فیروزکوه‌، کندوان و هراز و نیز آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت حکایت دارد.

این مرکز از ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین محدوده مهرویلا و نظرآباد و آزادراه قزوین-کرج محدوده آبیک و پل فردیس و نیز آزادراه تهران– ساوه محدوده پرند خبر داد.

بر اساس این گزارش‌، در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده‌ای در آزادراه کرج-تهران با 132 هزار تردد، آزادراه تهران-کرج‌ با 134 هزار تردد و آزادراه ‌کرج-قزوین با 104 هزار تردد، ثبت شد.

محورهای مسدود

براساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها،‌ اکنون محورهای پونل-خلخال، محور رامیان-اولنگ-شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، شهداد-نهبندان‌، جاده فرعی شمشک-دیزین، جاده خرم‌آباد-پل دختر و محور رباط پشت بادام- بیاضه در استان یزد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!