دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۳۲ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۴
زمان بندی استانی برای «سامانه نوبت‌ دهی اینترنتی»
۱۰:۳۲ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۴
اجاره خودرو
رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا خبر داد:

زمان بندی استانی برای «سامانه نوبت‌ دهی اینترنتی»

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک پلیس راهور ناجا از تعیین بازه زمانی متفاوت برای مراجعه متقاضیان هر استان به سامانه نوبت دهی اینترنتی در راستای رفع مشکل و معطلی پیش آمده خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، باتوجه به اینکه هر روز در ساعت 8 صبح حجم انبوهی از متقاضیان برای دریافت خدمات شماره گذاری و تعویض پلاک به سامانه نوبت دهی شماره گذاری راهور ناجا مراجعه می کردند در چند روز اخیر گاهی خطای سامانه مشاهده شده و گرفتن نوبت را دچار اختلال می‌کرد؛ مشکلی که شهروندان و مخاطبان با ما در میان گذاشته و ما نیز این مشکل را با پلیس راهور در میان گذاشتیم.

خوشبختانه بلافاصله پلیس راهور ناجا در راستای جلوگیری از ازدحام مراجعان و خطای سامانه تدبیری اندیشید و با اتخاذ برنامه زمان بندی ساعتی برای اخذ نوبت در سامانه نوبت دهی اینترنتی در صدد شد تا ازدحام و خطای احتمالی سامانه را برطرف کرده و شهروندان بتوانند بدون دغدغه نوبت اینترنتی برای نقل و انتقال خودرو دریافت کنند.

سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا با اعلام خبر فوق اظهار داشت: با توجه به تعطیلی‌های قبلی مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک به خاطر وضعیت قرمزکرونا و انباشت متقاضیان، گرچه با پیگیری پلیس راهور ناجا مقرر شد که مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری در وضعیت قرمز کرونا نیز بتوانند فعالیت داشته باشند اما به هر حال با افزایش تعداد متقاضیان در تهران و کلانشهرها مواجه هستیم به طوری که به سرعت نوبت‌ها در سامانه نوبت دهی رزرو می‌شود.

رئیس مرکز شماره گذاری پلیس راهور ناجا تصریح کرد: مراکز تعویض پلاک در شرایط قرمز کرونا با تمام پرسنل اما با ظرفیت پذیرش 50 درصدی فعال است چرا که باید خدمات را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی ارائه داد.

سرهنگ محمدی در خصوص خطا سامانه و مشکلاتی که در سامانه نوبت دهی به خصوص برای شهروندان تهرانی وجود دارد گفت: با توجه به تعداد متقاضیان بالا در کلان شهرها به خصوص در تهران که معطلی شش روزه را برای تعیین رزرو و ثبت نام در سامانه نوبت دهی در پی دارد مقرر شد که از ساعت 8 صبح فردا خدمات مراکز تعویض پلاک و شماره گذاری برای متقاضیان در هر استان در ساعت‌های خاص بارگذاری‌شود؛ بدین صورت که بارگذاری نوبت جدید در استان‌های بوشهر، تهران‌،کرمان، گیلان و یزد در ساعت 8 صبح؛ اصفهان، حومه تهران، خراسان رضوی، قزوین و هرمزگان در ساعت 9 و همچنین اردبیل، آذربایجان غربی، خراسان شمالی، خوزستان و فارس در ساعت 10 خواهد بود.

رئیس مرکز شماره گذاری و تعویض پلاک راهور ناجا تصریح کرد: متقاضیان تعویض پلاک در استان‌های البرز ،کردستان، گلستان و لرستان در ساعت 11 ؛ ایلام، آذربایجان شرقی، سیستان و بلوچستان، قم و مازندران در ساعت 12 و چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، مرکزی و همدان نیز در ساعت 14 برای رزرونوبت در سامانه نوبت دهی اقدام کنند.

وی تاکید کرد: در حال حاضر امکان دریافت نوبت تا 6 روز بعد در سامانه وجود دارد و هر روز در ساعت اعلامی هر استان، یک روز به ظرفیت نوبت دهی اضافه می شود.

سرهنگ محمدی از شهروندان درخواست کرد که در بازه زمانی رزرو شده نه زودتر و نه دیرتر در مرکز مدنظر خود حضور داشته و از همراه داشتن افراد اضافی خودداری کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!