دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۸:۵۲ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
تعیین قیمت پراید با مالکان است
۱۸:۵۲ | ۱۴۰۰/۰۶/۰۶
اجاره خودرو
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا:

تعیین قیمت پراید با مالکان است

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا درخصوص افزایش قیمت خودرو در بازار گفت: قیمت‌هایی که برای خودروها در بازار آزاد اعلام می شود، به‌نوعی عددسازی دلالان و واسطه‌ها است و قیمت مصوب خودرو در شرکت های خودروساز بسیار كمتر از این اعداد است.

به گزارش پرشین خودرو، حسین كاظمی طرقی افزود: در روزهای اخیر قیمت پراید همچون سایر خودروها در بازار دچار نوسان شده كه متاسفانه برخی آن را منتسب به سایپا دانسته‌اند، این در حالی است كه سایپا یکسال است که تولید انواع پراید را متوقف کرده و خودرو پراید را به بازار عرضه کرده و پس از آن هیچ فروشی نداشته است.

وی ادامه داد: همانگونه كه پیشتر نیز بارها اعلام كرده‌ایم، قیمت بازار خودروها توسط واسطه‌ها و سودجویان تعیین می‌شود و برآوردها حاكی از عدم استقبال جامعه از این عددسازی‌ها و وجود ركود در بازار خودرو است.

معاون بازاریابی و فروش سایپا از افزایش عرضه خودرو توسط خودروسازان در ماه های اخیر خبر داد و گفت: گروه خودروسازی سایپا با برنامه ریزی های موثر در زمینه افزایش تولید و عرضه، موفق شده است تا توازنی در عرضه و تقاضا ایجاد کند، به شکلی که برخی از محصولات این گروه خودروسازی در طرح های فروش اخیر، از فرآیند قرعه کشی خارج شده و به تمامی متقاضیان خودرو تعلق گرفته است.

وی افزود: این روند همچنان ادامه خواهد داشت و امیدواریم حمایت‌های لازم از صنعت خودروسازی به ویژه در شرایط دشوار تحریم و کرونا انجام شود تا با افزایش تنوع و تیراژ تولید شاهد حذف واسطه گری از بازار خودرو باشیم.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!