دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۸:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
دانش و صنعت به درستی در کروز با یکدیگر عجین شده است
۰۸:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
اجاره خودرو
نماینده مردم لنگرود:

دانش و صنعت به درستی در کروز با یکدیگر عجین شده است

عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه مزیت یابی در کشور به عنوان حلقه مفقوده محسوب می شود اما در شرکت قطعه سازی کروز به روشنی و درستی دانش و صنعت با هم عجین شده است.

به گزارش پرشین خودرو، پرویز محمدنژاد قاضی محله، با بیان این مطلب و با ابراز خرسندی از تغییر و تحولاتی که در عرصه قطعه سازی در شرکت کروز حاصل شده است، بر ضرورت حمایت از تولید داخل تاکید کرد.

وی اظهار داشت: با توجه به اینکه شاهد واردات برخی کالاهایی که مشابه آن در داخل تولید می شود هستیم، بطور حتم مجلس شورای اسلامی به عنوان رکن قانون گذاری بستر لازم را برای حمایت از تولید داخل فراهم خواهد کرد.

براساس این گزارش، نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران در خصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

آقای محمدنژاد قاضی محله همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این مجموعه بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران در خصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!