دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۲۳ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
استارت “طرح تعویض طلایی برای هنرمندان” به مناسبت روز سینما
۱۴:۲۳ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۱
اجاره خودرو
تعویض خودروهای وارداتی هنرمندان با ب ام و و مینی؛

استارت “طرح تعویض طلایی برای هنرمندان” به مناسبت روز سینما

پرشیا خودرو به مناسب 21 شهریور و روز سینما اقدام به ارائه “طرح تعویض طلایی برای هنرمندان” برای تعویض خودرو وارداتی هنرمندان عزیز با انواع خودروهای BMW وMINI به صورت اعتباری نموده است.

به گزارش پرشین خودرو، در این طرح هنرمندان عزیر و اعضای خانواده درجه یک آن‌ها می‌توانند با مراجعه به نمایندگی های معتبر پرشیا خودرو در سراسر کشور اقدام به تعویض خودرو وارداتی خود با انواع خودروهای BMW وMINI نموده و ما به التفاوت را به صورت اعتباری با ۳۰٪ پیش‌پرداخت و بازپرداخت 36 ماهه پردخت نمایند.

خریداران عزیز در این طرح از ۱ سال BSI رایگان، حمل و تحویل خودرو رایگان از درب منزل، ۱سال کارواش رایگان و اشتراک یک ساله سرویس تماشای آنلاین فیلم نماوا و همچنین 20 درصد تخفیف در خرید اکسسوری و لایف استایل اورجینال ب ام و مینی و پرشیاتو برخوردار می گردند. علاوه بر شرایط یاد شده، در خرید های نقدی، تخفیف ویژه هنرمندان نسبت به قیمت رسمی پرشیا خودرو لحاظ می شود.

در همین راستا و به مناسبت روز سینما پرشیاخودرو برای دنبال کنندگان پیج اینستاگرام مجموعه به آی دی : @persiakhodro مسابقه ای برگزار نموده که در آن به 30 نفر از شرکت کنندگان 30 عدد کوپن اشتراک سه ماه نماوا تقدیم می گردد.

علاقمندان می توانند برای اطلاع از شرایط مسابقه اینستاگرامی، طرح ها و اخبار پرشیا خودرو به وبسایت این مجموعه به آدرس persiakhodro.ir و یا به اینستاگرام آن به آدرس https://www.instagram.com/persiakhodro/ مراجعه نمایند.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط فروش خودروهای ب ام و مینی می توانند با شماره تماس (021 کد شهر) 4591 داخلی 3 تماس حاصل نمایند.


 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!