شنبه ۳ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۸:۱۴ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
برخورد پلیس با وانت بارهای حاشیه بزرگراه های تهران
۰۸:۱۴ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۲
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

برخورد پلیس با وانت بارهای حاشیه بزرگراه های تهران

پلیس راهور تهران بزرگ با دستفروشان و وانت‌ بارها در حاشیه بزرگراه ها و معابر اصلی پایتخت برخورد خواهد کرد.

به گزارش پرشین خودرو، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، با اعلام این خبر اظهار داشت: یکی از مواردی که می‌تواند موجب از بین رفتن امنیت کاربران ترافیکی شود، حضور وانت‌بارها و دستفروشان در حاشیه راه‌ها و به خصوص بزرگراه‌ها و معابر اصلی است. حضور این خودروها می‌تواند منجر به وقوع تصادفات رانندگی از نوع خسارتی، جرحی و حتی فوتی شود.

سرهنگ علی همه خانی ادامه داد: متاسفانه برخی از وانت بارها و دستفروشان برای فروش محصول خود، به میانه مسیر آمده و درموقعیت‌هایی خطرناک توقف کرده یا یک نفر را مستقر می‌کنند که همین موضوع احتمال تصادف را تا چندین برابر افزایش می‌دهد، علاوه بر آن، توقف خودروها در حاشیه مسیر اصلی هم موجب بالا رفتن احتمال تصادف شده و هم سبب اخلال در ترافیک می‌شود.

وی با بیان اینکه چنین اقدامی تخلف از مقررات راهنمایی و رانندگی است و برابر قانون با آن برخورد می‌شود، گفت: در همین راستا نیز پلیس با چنین تخلفاتی برخورد خواهد کرد تا درجه اول جان شهروندان و افراد را حفظ کند و پس از آن از ایجاد بار ترافیکی نیز جلوگیری کند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از رانندگان وانت بارها و دستفروشان خواست از حضور در حاشیه بزرگراه‌ها و راه‌های اصلی خودداری کرده و محل دیگری را برای فعالیت انتخاب کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!