دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۰۱ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
مصادره خودرو‌ها و شناور‌های حامل سوخت قاچاق به نفع دولت
۱۵:۰۱ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۳
اجاره خودرو

مصادره خودرو‌ها و شناور‌های حامل سوخت قاچاق به نفع دولت

تمامی کامیون‌ ها و شناور‌های حامل سوخت قاچاق به نفع دولت مصادره خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، مجتبی قهرمانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان، با اعلام این خبر گفت: در پی تشکیل قرارگاه عملیاتی پیشگیری و مقابله با قاچاق سوخت در استان هرمزگان، ضمن توسعه و تکمیل زیرساخت‌های لازم، سامانه‌های هوشمند گزارشگیری و دوربین‌های نظارتی به منظور رصد و شناسایی خودرو‌ها و شناور‌های حامل سوخت قاچاق، راه اندازی شده است.

وی اظهار داشت: در راستای مقابله با قاچاق سوخت، طی روز‌های اخیر تعداد ۱۵۰ دستگاه کامیون به همراه کارت‌های سوخت شان پس از شناسایی توسط سامانه‌های تصویری و گزارش گیری، توقیف شده است.

قهرمانی تصریح کرد: در نتیجه تدابیر اتخاذ شده، تمامی مناطق و محل‌های دپو سوخت نیز هم به صورت نامحسوس و هم از طریق سیستم‌های گزارش گیری و دوربین‌های نظارتی، مورد رصد و پایش تصویری قرار می‌گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان افزود: با سامانه‌های گزارش گیری علاوه بر شناسایی خودرو‌های متخلف و استخراج تراکنش‌های بانکی متهمان، چنانچه خودرویی مرتکب بارگیری و تخلیه سوخت قاچاق شود، هم خودرو و هم کارت سوخت به صورت همزمان در سیستم، توقیف خواهد شد.

قهرمانی یادآور شد: در خصوص استخراج تراکنش‌های بانکی نیز تنها به همان یک مورد خاص بسنده نمی‌شود و تمامی سوابق مالی و نقل و انتقالات متهمان به دقت، بررسی و ارزیابی خواهد شد.

وی تأکید کرد: با توجه به دستورات قضایی صادر شده، خطوط انتقال و محل‌های دپو، مخازن و انبار‌های اختصاصی برای نگهداری سوخت قاچاق نیز به سرعت تخریب و پاکسازی خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!