یكشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۵۴ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
عودت 70 نفر از مرز مهران!
۱۲:۵۴ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۵
اجاره خودرو

عودت 70 نفر از مرز مهران!

70 زائر که می‌ خواستند به صورت غیر مجاز از مرز مهران عبور کنند، برگشت داده شدند و از خروج آنها جلوگیری شد.

به گزارش پر شین خودرو، مجید کاکی سرپرست فرمانداری مهران ، با اعلام این خبر اظهار کرد: امکاناتی که در مرز برای بازگشت زائران وجود دارد شامل تامین خودرو برای خروج سریع از مرز،مواد غذایی اولیه و آب آشامیدنی می‌شود و امکان ورود از مرز مهران نباید این تصور را ایجاد کنید که مانند سال‌های قبل از کرونا با تمام امکانات می‌توانیم در خدمت زائران باشیم.

وی با بیان اینکه با افرادی که می‌خواهند به صورت غیر مجاز از مرز عبور کنند برخورد خواهد شد برخورد خواهد شد، تصریح کرد: در۴۸ساعت گذشته ۷۰ زائر که می‌خواستند به صورت غیر مجاز از مرز عبور کنند، برگشت داده شدند و از خروج آنها جلوگیری شد.

سرپرست فرمانداری مهران با بیان اینکه هیچ گونه مکانی در مرز برای اسکان و استراحت زائران وجود ندارد،تصریح کرد:سعی ما بر این است که افراد بلافاصله پس از ورود به خاک ایران به شهرهای محل سکونت خودشان بازگشت داده‌شوند چون امکانات برای اسکان وجود ندارد واین امکانات تامین هم نشده است.

کاکی با بیان اینکه همه تابع تصمیم ستاد مرکزی اربعین هستیم،ادامه داد:مردم استان ایلام به ویژه شهر مهران در سال های پیش از کرونا امتحان خود را به درستی پس داده اند و هرساله با اشتیاق در خدمت زائران بوده اند ولی متاسفانه امسال و سال قبل کرونا باعث جلوگیری از این موضوع شد که برای همه‌ی ما ناخوشایند است.

وی در پایان گفت:خواهش ما از مردم این است که برای خروج از کشور به مرز مهران مراجعه نکنند.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
مرز مهران
!
!
!