پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۵۶ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
واکسیناسیون خانواده کارکنان سایپا آغاز شد
۱۰:۵۶ | ۱۴۰۰/۰۶/۲۸
اجاره خودرو
واکسینه شدن ۱۱۰ هزار نفر در صنعت خودرو؛

واکسیناسیون خانواده کارکنان سایپا آغاز شد

مرحله نخست واكسیناسیون كاركنان گروه سایپا پایان یافت و تزریق دوز دوم در شركت‌های خودروسازی و قطعه‌سازان آغاز شده است و از امروز، خانواده كاركنان این گروه نیز واکسن دریافت می‌کنند تا روند ایمن‌سازی کارگران و افراد شاغل در این صنعت تکمیل شود.

به گزارش پرشین خودرو، در پایان مرحله اول، بیش از ۱۱۰ هزار نفر از كاركنان شركت‌های خودروسازی و قطعه سازان، دوز نخست واكسن را دریافت كرده‌اند.

براساس این گزارش، با مدیریت و راهبری گروه خودروسازی سایپا به‌عنوان نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی، بیش از ۱۱۰ هزار نفر از شاغلان صنایع وابسته به خودروسازی با هماهنگی انجمن‌ خودروسازان ایران، انجمن صنفی قطعه‌سازان، انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحركه و قطعه‌سازان و انجمن شركت‌های خدمات پس از فروش، دوز نخست واكسن را دریافت كردند.

مطابق برنامه‌ریزی‌ های صورت گرفته از سوی گروه خودروسازی سایپا قرار است تا روزهای آتی، باقیمانده كاركنان این صنایع نیز دوز نخست واكسن را دریافت كنند.

همچنین در ادامه برنامه مشترك گروه خودروسازی سایپا و دانشگاه علوم پزشكی ایران، تزریق دوز دوم واكسن كاركنان گروه خودروسازی سایپا آغاز شده و این فرایند تا تكمیل دومرحله‌ای واكسیناسیون ادامه خواهد یافت.

گروه خودروسازی سایپا با انجام هماهنگی‌های لازم با دانشگاه‌های علوم پزشكی سراسر كشور، واكسیناسیون افراد شاغل در صنایع خودرو و قطعه‌سازی در سایر استان‌ها و شهرستان‌ها را نیز به اجرا درآورده و علاوه بر سهمیه استانی، تأمین سهمیه شركت‌های اعلامی نیز در دستوركار قرار گرفته است.

همچنین نظر به حذف برخی محدودیت‌های سنی برای تزریق واکسن و به منظور سرعت بخشیدن به واکسیناسیون خانواده کارکنان گروه سایپا و افزایش سطح سلامت پرسنل اداری و تولیدی، از امروز خانواده كاركنان این گروه نیز در ایستگاه واکسیناسیون خودروییِ ایجاد شده، واکسن دریافت می‌کنند تا روند ایمن‌سازی کارگران و افراد شاغل در این صنعت از بیماری کرونا تکمیل شود.

اجاره ماشین عروس
!
!
!