پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۱۳
آریزو 5 توربو جدید از نگاه خبرنگاران صنعت خودرو
۱۰:۴۶ | ۱۴۰۰/۰۷/۱۳
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

آریزو 5 توربو جدید از نگاه خبرنگاران صنعت خودرو

شرکت مدیران خودرو هفته گذشته جلسه تست درایو ویژه ای برای اصحاب رسانه جهت تست محصول جدید خود آریزو 5 توروبو در پیست آزادی فراهم کرد که آن تست درایو با استقبال خبرنگاران همراه شد همچنین آنان از ویژگی های فنی و آپشنی آریزو 5 جدید ابراز رضایت کردند.

به گزارش پرشین خودرو، آیزو 5 توربو جدید خودرویی مناسب و کاربردی برای جوانان است ترکیب موتور 1500 سی سی توربو در کنار گیربکس CVT 9 سرعته جدید آریزو 5 را نسبت به نسل قبل سریعتر ساخته است.

در این تست رایو که با حضور 15 خبرنگار به انجام رسید خبرگان خودرویی علاوه بر آشنایی با تغییرات و مشاهده آپشنهای جدید خودرو به رانندگی با خودرو و بررسی ویژگی های آن پرداختند.

گزارش تصویری از تست درایو آریزو5 جدید را اینجا ببینید

بر اساس نظر اصحاب رسانه تغییرات صورت گرفته در داخل خودرو بنیادی می باشد و آنرا برای افرادی که به دنبال خودرویی به روز، مدرن و اسپرت هستند مناسب می سازد.

 

آریزو5 توربواز طرفی وجود فرمان برقی با طرح غربیلک جدید به همراه ترمز دستی برقی و اتوهلد خودرو را برای رانندگی در مسیرهای پر ترافیک شهر بسیار کاربردی کرده است .

همچنین در مقایسه با نسل قبل گیربکس 9 سرعته CVT خودرو را در شتابگیری ها سریع تر ساخته و نفوذ صدای گیربکس به داخل خودرو را به حداقل رسانده است.

 

آریزو5 توربو جدیدهمچنین دیسپلی 8 اینچی مجهز به نویگیشن نیز از موارد دیگر مورد توجه خبرنگاران محترم بود.

خودرو آریزو 5 جدید که مدتی پیش در بازار کشور چین عرضه گردید به زودی توسط شرکت مدیران خودرو در بازار ایران عرضه می شود.

این خودرو در مقایسه با نسل قبلی آریزو 5 با تغییرات فنی و آپشنی متعددی همراه گشته است که در نهایت خودرو را سریع تر، کاربردی تر و جوان پسند تر می نماید.

جهت اطلاع از زمان رونمایی خودرو آریزو 5 جدید و اطلاع از قیمت می توانید به وبسایت مدیران خودرو مراجعه کنید.

 

اجاره ماشین عروس
!
!
!