یكشنبه ۲ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۱۲ | ۱۴۰۰/۰۷/۱۶
تشکر مدیرعامل سایپا از همراهی پلیس راهور با صنعتگران عرصه خودروسازی
۱۶:۱۲ | ۱۴۰۰/۰۷/۱۶
اجاره خودرو
پیام تبریک سایپا به‌ مناسبت هفته نیروی انتظامی؛

تشکر مدیرعامل سایپا از همراهی پلیس راهور با صنعتگران عرصه خودروسازی

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در پیامی فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به خدمتگزاران و تلاشگران عرصه امنیت و پلیس راهور کشور تبریك گفت.

به گزارش پرشین خودرو، متن پیام سیدجواد سلیمانی به شرح زیر است:

فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه خدمتگزاران عرصه امنیت جامعه به ویژه خدمتگزاران مردم در پلیس راهور تبریك و تهنیت عرض می‌كنم.

پیشرفت، تعالی، توسعه و شكوفایی در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، علمی و اجتماعی تنها با زیربنا قراردادن امنیت كلی جامعه محقق می‌شود و در این میان نیرو‌های خدمتگزار نظامی و انتظامی در برقراری این امنیت پایدار، محوری‌ترین و حیاتی‌ترین نقش را بر عهده دارند.

دلاورمردان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی با مجاهدت‌های مستمر خود، بستر امن زندگی و امنیت پایدار در ایران اسلامی را برای كار و فعالیت ملت ایران در جهت رشد و توسعه فراهم ساخته و تبدیل به مأمن امن آحاد جامعه و لنگرگاه ایجاد ثبات و آرامش در درون مرزهای این سرزمین پرافتخار شده‌اند.

همكاری و همدلی دلسوزانه و مشفقانه نیروهای خدوم انتظامی به‌ویژه در پلیس راهور با صنعتگران عرصه خودروسازی به‌ویژه گروه خودروسازی سایپا در زمینه‌های مختلف، نمایانگر عزم و اراده این نیرو در كمك به جریان تولید ملی و حمایت از كارگران و صنعتگران ایرانی است.

اینجانب به نمایندگی از همكارانم در گروه خودروسازی سایپا ضمن گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و ایثارگران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به همه سبزپوشان عرصه امنیت جامعه تبریك و تهنیت عرض کرده و توفیق روزافزون این عزیزان را در خدمت به انقلاب اسلامی و ملت شهیدپرور ایران از درگاه ایزد منان مسألت دارم

اجاره ماشین عروس
!
!
!