پنجشنبه ۶ آبان ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۳۷ | ۱۴۰۰/۰۷/۱۹
آسمانی صاف برای بیشتر مناطق کشور / وضعیت آب و هوا اعلام شد
۰۹:۳۷ | ۱۴۰۰/۰۷/۱۹
اجاره خودرو

آسمانی صاف برای بیشتر مناطق کشور / وضعیت آب و هوا اعلام شد

در دو روز آینده و برای بیشتر مناطق کشور جوی پایدار و آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود و افزایش آلاینده‌های جوی در شهر‌های پر جمعیت دور از انتظار نیست.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، امروز در برخی نقاط استان گیلان ابرناکی و بارش خفیف باران انتظار می‌رود.

طی دو روز آینده در اکثر مناطق کشور جوی پایدار و آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود و افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا در شهر‌های پر جمعیت و صنعتی دور از انتظار نیست.

چهارشنبه به موجب گذر امواج کم دامنه تراز میانی در برخی نقاط غرب، شمال غرب و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی افزایش ابر و بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.

با عبور این امواج از نوار شمالی کشور، پنجشنبه در شمال استان‌های آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی، برخی مناطق استان‌های اردبیل، گیلان و غرب مازندران، ارتفاعات البرز و جمعه در سواحل شرقی دریای خزر در استان‌های مازندران و گلستان، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی و برخی نقاط خراسان شمالی افزایش ابر و بارش پراکنده انتظار می‌رود.

گفتنی است تا روز‌های پایانی هفته در نیمه شمالی کشور افزایش نسبی دما پیش‌بینی می‌شود.

طی دو روز آینده در نوار شرقی کشور، به ویژه منطقه زابل و همچنین بخش‌هایی از استان کرمان، وزش باد شدید با احتمال خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

اجاره ماشین عروس
!
!
!