یكشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۵۱ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
 بارش خفیف باران در برخی مناطق طی امروز و فردا/وضعیت آب و هوای کشور اعلام شد
۱۰:۵۱ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
اجاره خودرو

بارش خفیف باران در برخی مناطق طی امروز و فردا/وضعیت آب و هوای کشور اعلام شد

امروز و فردا در بخش‌هایی از گیلان، مازندران، اردبیل، شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز بارش خفیف باران پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش یایی هواشناسی، امروز و فردا در بخش‌هایی از گیلان، مازندران، اردبیل، شمال استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و ارتفاعات البرز ابرناکی و بارش خفیف باران پیش‌بینی می‌شود.

از بعد از ظهر دوشنبه و طی روز سه‌شنبه در نواحی شمال غرب، سواحل دریای خزر و ارتفاعات البرز رشد ابر، بارش پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت انتظار می‌رود.

چهارشنبه این شرایط با شدت بیشتر برای نواحی ذکر شده و بخش‌هایی از خراسان شمالی ادامه دارد و بیشینه فعالیت سامانه بارشی در استان‌های ساحلی دریای خزر خواهد بود.

گفتنی است، در روز‌های پایانی هفته برای نیمه شمالی کشور روند کاهشی دما انتظار می‌رود.

امروز در نوار شرقی کشور و از یکشنبه تا چهارشنبه در برخی نواحی غرب، جنوب غرب و استان‌های ساحلی خلیج فارس وزش باد شدید موقت و در مناطق مستعد خیزش گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود.

دوشنبه غرب و نواحی مرکزی خلیج فارس و طی روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه خلیج فارس، غرب تنگه هرمز و همچنین دریای خزر مواج و متلاطم خواهند بود.

اجاره ماشین عروس
!
!
!