جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۰۲ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
روند کاهشی تصادفات در ۶ ماهه اول امسال
۱۴:۰۲ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۴
اجاره خودرو
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ مطرح کرد:

روند کاهشی تصادفات در ۶ ماهه اول امسال

رئیس پلیس راهور تهران گفت:در ۶ ماه اول سال افزایش تصادفات نداشتیم بلکه روند کاهشی بوده است.

به گزارش پرشین خودرو، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ درباره اقدامات پلیس جهت کاهش ترافیک و تصادف اظهار کرد: در یازده سال گذشته خصوصا سه سال اخیر، روند کاهشی تصادفات ما تداوم داشته و در این خصوص خوشبختانه توسط پلیس راهور کارهایی هم انجام شده، به همین دلیل سخت‌ترین سال کاری ما امسال بود.

وی در ادامه بیان کرد: از ابتدای سال 1400، کارگروه‌های مشترکی با شهرداران مناطق تهران برگزار کردیم و محله‌های حادثه خیز شناسایی شد و اصلاح‌های مهندسی انجام گرفت، زیرا این اقدامات می‌توانست در کاهش تصادفات و ترافیک موثر باشد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تصریح کرد: به صورت روزمره با رسانه‌های جمعی و فضای مجازی اطلاع رسانی وضعیت ترافیکی را انجام می‌دهیم در حوزه انضباط ترافیکی طرح‌های مختلفی اجرایی شده و در بحث ساماندهی موتورسیکلت‌ها ها هم با طرح موتوریار پیش بردیم که اثرات خوبی داشت.

سردار حمیدی گفت: در 6 ماه اول سال افزایش تصادفات نداشتیم بلکه روند کاهشی داشتیم البته مورد تایید ما نیست و تا رسیدن به کاهش جدی تصادفات و انضباط بیشتر فاصله زیادی داریم، امیدواریم تمامی بخش‌ها به ما کمک کنند تا به توقیفات بیشتری برسیم.

اجاره ماشین عروس
!
!
!