شنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۰۸:۴۱ | ۱۴۰۱/۰۱/۱۴
گول جشن هشتادمین یا شصتمین سالگرد تاسیس ایران خودرو را نخورید
۰۸:۴۱ | ۱۴۰۱/۰۱/۱۴
اجاره خودرو
هشدار در خصوص مطالب غیر واقع فضای مجازی؛

گول جشن هشتادمین یا شصتمین سالگرد تاسیس ایران خودرو را نخورید

اخیرا مطلبی تحت عنوان جشن هشتادمین یا شصتمین سالگرد تاسیس ایران خودرو به همراه درج لینک ورود به سایتی به منظور دریافت هدیه ایران خودرو در گروه‌ ها و کانال های فضای مجازی منتشر می‌شود که کاملا بی ارتباط به این خودروساز است.

/ حسین مزاریان / به گزارش پرشین خودرو، در روزهای اخیر و هم زمان با تعطیلات نوروز، لینکی تحت عنوان جشن شصتمین سالگرد ایران خودرو در کانال‌ها و شبکه های اجتماعی در حال انتشار است که ایران خودرو ضمن غیرواقعی خواندن آن، به تمامی مخاطبان برای احتمال افتادن در دام برخی سودجویان از طریق روش‌های تبلیغ نادرست و دروغین هشدار داد.

افزون بر این، ایران خودرو بر دریافت اطلاعات فروش محصولات ایران خودرو از طریق سایت فروش این شرکت به نشانی esale.ikco.ir تاکید کرده و از مشتریان خواسته صرفا از طریق این سایت نسبت به ثبت نام محصولات اقدام کنند.

همچنین ایران خودرو از مخاطبان خود خواسته است از طریق مبادی رسمی از جمله سایت رسمی به نشانی ikco.ir و همچنین سایت خبری به نشانی ikcopress.ir یا در پیام‌رسان‌های سروش، آیگپ و روبیکا به نشانی ikco_ir، اخبار و اطلاعیه‌های مربوط به ایران خودرو و فروش محصولات این شرکت را دنبال کنند.
 

 

#حسین_مزاریان

 

!
!
!