شنبه ۷ خرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۱:۴۰ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
حمایت از صنعت قطعه سازی و خودروسازی در چارچوب قانون گذاری
۱۱:۴۰ | ۱۴۰۰/۰۷/۲۷
اجاره خودرو
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس مطرح کرد:

حمایت از صنعت قطعه سازی و خودروسازی در چارچوب قانون گذاری

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در بازدید از شرکت صنایع تولیدی کروز به توانمندی این شرکت در عرصه قطعه سازی پی بردیم، گفت: از صنعت قطعه سازی و خودروسازی در چارچوب قانون گذاری هر نوع حمایتی خواهیم داشت.

به گزارش پرشین خودرو، حسین محمدصالحی دارانی و هیات همراه با حضور در شرکت بهمن موتور از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران در خصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌ های صنعتگران به گفت وگو پرداختند.

در این بازدید خط تولید خودرو‌های جدید بهمن موتور از جمله فیدلیتی و برنامه داخلی سازی آن نیز توسط نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی مشاهده و موانع پیش روی خودروسازان خصوصی در کشور مورد بررسی قرار گرفت.

صالحی دارانی، همچنین با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید این مجموعه بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران در خصوص مشکلات کنونی پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفت وگو پرداخت.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: قطعه سازی کروز نقش مهمی را در اشتغال زایی جوانان ایفا کرده که این امر جای بسی خرسندی دارد و امیدوارم همچنان کروز بتواند در این مسیر گام های بلند تری را بردارد.

وی با تاکید بر اینکه شرکت صنایع تولیدی کروز سهم مهمی را در اشتغال و نیز تولید قطعات خودرو دارد، بیان داشت: مجلس در چارچوب رکن قانون گذاری حتما نقش موثری را در حمایت از چنین صنایع توانمندی ایفا خواهد کرد.

نماینده مردم فریدن، فریدونشهر، چادگان، بوئین و میاندشت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در این بازدید خیلی از واقعیت ها را از نزدیک دیدیم که گاهی با برخی حواشی رسانه ای و دیگر محافلی که ممکن است بشنویم اصلا منطبق نباشد.

صالحی دارانی با بیان اینکه در این بازدید به حقیقت توانمندی صنعت قطعه سازی و خودروسازی پی بردیم، خاطرنشان کرد: سال جاری سال «تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها است و از این رو در تمامی زمینه ها به صنعت قطعه سازی و خودروسازی حمایت و کمک خواهیم داشت.

!
!
!