پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۱:۳۸ | ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
استقبال از غرفه آمیکو در نمایشگاه و جشنواره سفر
۱۱:۳۸ | ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
اجاره خودرو
آمیکو پای ثابت برنامه های آفرودی در ایران است؛

استقبال از غرفه آمیکو در نمایشگاه و جشنواره سفر

شرکت ارس خودرودیزل(آمیکو) که در سالهای اخیر و پس از ورود به حوزه خودروهای تجاری سبک توانسته است نامی برای خود دست و پا کند با پیکاپ آسنا در نمایشگاه و جشنواره سفر حاضر و با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، آمیکو را باید یکی از جالب ترین خودروسازان بخش خصوصی ایران بدانیم که تا امروز مسیر طولانی را پیموده و به جایگاه فعلی رسیده است.

 

آمیکوخودروسازی که سابقه تولید موتورسیکلت و کولرگازی را در رزومه خود دارد با معرفی پیکاپ آسنا توانست پیکاپ های سایز بزرگ را وارد بازار خودروی ایران کند که اتفاقا هم مورد پسند مشتریان قرار گرفت هم سایر خودروسازان را مجبور به عرضه محصول در این رده کرد.

 

آمیکوپیکاپ آسنا در سال های اخیر همواره پای ثابت سفرهای آفرودی علاقمندان ماجراجویی بوده است و توانسته در میان علاقمندان آفرود و سفرهای ماجراجویی نیز طرفداران پر و پا قرصی پیدا کند.

 

آمیکوهمین محبوبیت موجب شد تا آمیکو همواره یک پای ثابت نمایشگاه های کمپینگ و سفر در سال های اخیر باشد و حضور پر رنگی در این نمایشگاه ها را تجربه کند.

 

آمیکواز سوی دیگر آمیکو آسنا به واسطه سایز بزرگ خود یکی از خودروهای مورد علاقه تجهیزکنندگان آفرود نیز بوده است و در هر نمایشگاهی نمونه تیون شده و آفرودی آسنا را تا امروز شاهد بوده ایم.

 

آمیکوآمیکو در نمایشگاه و جشنواره سفر که تا امروز جمعه 30 مهرماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی برقرار می باشد غرفه ای برپا کرده که اتفاقا با استقبال خوبی از سوی بازدیدکنندگان روبرو شده است.

 

آمیکوبرای استقبال از آمیکو در نمایشگاه و جشنواره سفر دلایل مختلفی می توان برشمرد اما طرح فروش اقساطی شش تا 36 ماهه از مهمترین عوامل این استقبال بوده است.

 

آمیکوآمیکو، پیکاپ آسنا را با پیش پرداخت 450 میلیون تومانی و اقساط شش تا 36 ماهه در این نمایشگاه به فروش گذاشته است، همچنین کارشناسان این شرکت برای پاسخگویی به سوالات علاقمندان حاضر هستند.

 

آمیکو

 

آمیکو

 

آمیکو

 

 

آمیکو

 

آمیکو

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اجاره ماشین عروس
!
!
!