دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۲:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
تحقیق و تفحص از لاستیک بارز به دلیل وجود ابهامات مالی فراوان
۱۲:۱۰ | ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
اجاره خودرو
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران خبر داد:

تحقیق و تفحص از لاستیک بارز به دلیل وجود ابهامات مالی فراوان

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس یازدهم از بررسی تحقیق و تفحص از کارخانه لاستیک بارز کردستان در کمیسیون اجتماعی خبر داد و گفت: وجود ابهامات مالی فراوان از جمله محورهای تحقیق و تفحص است که با توجه به نگرانی مداوم مردم کردستان به این موضوع ورود کردیم.

به گزارش پرشین خودرو، محسن فتحی با یادآوری اعلام وصول تحقیق و تفحص از کارخانه لاستیک بارز کردستان در صحن علنی، گفت: این تحقیق و تفحص هم اکنون در کمیسیون اجتماعی در حال بررسی است.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس یازدهم درباره محورهای تحقیق و تفحص، گفت: وجود ابهامات در چگونگی بکارگیری‌ و استخدام ها، تفاوت در میزان پاداش‌ها و پرداختی‌های پرسنل دلسوز این کارخانه نسبت به بارز کرمان، نحوه هزینه کردها، میزان بدهی‌ها، عدم افتتاح فازهای تکمیلی و وجود ابهامات مالی فراوان از جمله محورهای تحقیق و تفحص است که با توجه به نگرانی مداوم مردم کردستان به این موضوع ورود کردیم.

وی این اقدام را شروعی برای ورود و حسابرسی به سایر موسسات و کارخانجاتی دانست که از بیت‌المال و سهم بودجه‌ای کردستان در توسعه در سال‌های گذشته دریافتی‌های کلانی داشته و متاسفانه تاکنون توجهی به رفع مشکلات استان نداشته‌اند.

فتحی با بیان اینکه روا نیست به نام کردستان کارخانه‌ای افتتاح شود و مردم محلی نفعی از آن نبرند، تصریح کرد: کار به جای رسیده که مسئولان کارخانه، حساب‌های بانکی خود را از کردستان به مرکز انتقال داده اند! در این رابطه می‌طلبد شفاف بگویند که منابع خود را در چه محلی صرف کرده‌اند.

نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در پاسخ به این فرضیه که در یکی از واگذاری‌ها عظیم در منطقه شبهات و ابهام‌های فراوانی وجود دارد، گفت: خوشبختانه آهنگ فساد ستیزی در بین ارکان نظام شدت گرفته و همان گونه که بسیاری از معاملات کلان کشوری فسخ شد این گونه واگذاری‌ها هم شامل مرور زمان نخواهد شد و در صورت برطرف نشدن ابهامات و ارائه مستندات شفاف برای رعایت حقوق بیت المال و مردم با احدی مماشات نخواهد شد.

اجاره ماشین عروس
!
!
!