چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۳۴ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در تهران
۱۵:۳۴ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۴
اجاره خودرو
16 تا 19 آبان ماه جاری برگزار خواهد شد؛

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو در تهران

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو از 16 تا 19 آبان ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، در شانزدهمین نمایشگاه قطعات خودرو تهران بیش از 500 شرکت داخلی و خارجی در 25 هزار متر فضای نمایشگاهی، شامل 23 هزار متر سالن و بیش از دو هزار متر فضای باز مشارکت خواهند داشت.

این استقبال از نمایشگاه قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو، گویای افزایش 2.5 برابری فضای نمایشگاهی و تعداد مشارکت کنندگان در مقایسه با سال قبل است.

بنابر اعلام شرکت بازرگانی بین المللی ایدرو، شرکت هایی از کشورهای ترکیه، ایتالیا، آلمان، هند و چین نیز در این نمایشگاه شرکت کرده اند.

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو با حمایت انجمن های قطعه سازی و شرکت های بزرگ خودرو و قطعه سازی کشور برگزار می شود و به همین دلیل، مورد استقبال ویژه فعالان صنعت خودرو و قطعه سازی کشور قرار گرفته است.

مشارکت کنندگان در این نمایشگاه در زمینه تولید قطعات و مجموعه های خودرو، ماشین آلات و تجهیزات قطعه سازی، تحقیقات و طراحی مهندسی، مواد اولیه و تجهیزات جانبی خودرو، بازرگانی و خدمات پس از فروش، لوازم تزئیناتی خودرو، تعمیر و نگهداری خودرو، محصولات پاک کننده خودرو، نشریات تخصصی صنعت خودرو و .... فعالیت دارند.

 

شانزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو

 

 

!
!
!