پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۳۰ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۸
بارش باران ادامه دارد / وضعیت آب و هوا اعلام شد
۰۹:۳۰ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۸
اجاره خودرو

بارش باران ادامه دارد / وضعیت آب و هوا اعلام شد

بارش باران در سواحل دریای خزر و دامنه‌ های جنوبی البرز ادامه دارد و وزش باد در جنوب شرق و شرق کشور رخ خواهد داد.

به گزارش پرشین خودرو، در 24 ساعت آینده در نوار غربی، سواحل دریای خزر و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین، البرز و تهران، غرب اصفهان، قم و مرکزی بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف رخ می‌دهد.

یکشنبه بارش در شمال غرب، شمال استان‌های همدان، مرکزی و کرمانشاه، دامنه‌های جنوبی البرز واقع در استان‌های قزوین و البرز و در غرب سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت.

دوشنبه در مناطقی از شمال غرب کشور و ارتفاعات البرز غربی و سه شنبه در مناطقی از شمال غرب، غرب و دامنه‌های جنوبی البرز در استان‌های قزوین و البرز بارش پراکنده انتظار می‌رود و در سایر مناطق جوی پایدار حاکم است.

چهارشنبه با گذر موج تراز میانی جو از نوار شمالی کشور بارش، شمال غرب و به تدریج سواحل دریای خزر و خراسان شمالی را فرا خواهد گرفت. در این روز در ارتفاعات البرز و مناطق سردسیر بارش برف و در مناطقی از ارتفاعات جنوب غرب و استان تهران نیز بارش پیش‌بینی می‌شود.

پنجشنبه در آذربایجان شرقی، اردبیل، سواحل دریای خزر، خراسان شمالی، شمال خراسان رضوی و دامنه‌های جنوبی البرز واقع در تهران و سمنان بارش پیش‌بینی می‌شود.

همچنین یکشنبه و دوشنبه در جنوب شرق و شرق کشور وزش باد افزایش می‌یابد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بارش باران
!
!
!