دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۵۵ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۹
مشخصات فنی، قیمت و زمان عرضه پیکاپ کلوت اعلام شد
۱۰:۵۵ | ۱۴۰۰/۰۸/۰۹
اجاره خودرو
کلوت؛ پیکاپ جدید بازار ایران؛

مشخصات فنی، قیمت و زمان عرضه پیکاپ کلوت اعلام شد

مکث موتور از محصول جدید خود در سگمنت پیکاپ های سایز بزرگ رونمایی کرد.کلوت مکث موتور با قیمتی کمتر از 800 میلیون تومان عرضه خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پرشین خودرو، مکث موتور که در اصل به عنوان زیرمجموعه ای از ماموت خودرو برای تولید خودروهای آسیایی تاسیس شده است در نخستین گام و با تاخیری سه ماهه پیکاپ کلوت را رونمایی و معرفی کرد.

در مراسم رونمایی از پیکاپ کلوت، مدیرعامل مکث موتور با تشریح برنامه های این شرکت در خصوص نحوه عرضه و قیمت گذاری کلوت اظهار داشت: سیاست مکث موتور این است که تا زمانی که خودروی آماده نداشته باشیم تعهدی ایجاد نخواهیم کرد به همین دلیل طرح پیش فروش کلوت منتفی است.

 

بابک وطنخواه

 

گزارش تصویری از پیکاپ کلوت را اینجا ببینیدبابک وطنخواه با بیان این مطلب افزود: پیکاپ کلوت را با قیمتی کمتر از 800 میلیون تومان از آذرماه سال جاری و با گارانتی 3 سال یا 60 هزار کیلومتر وارد بازار خواهیم کرد.

 

کلوتوی با اعلام زمان عرضه کلوت اتوماتیک از تابستان سال آینده، بیان کرد: پیکاپ کلوت را با 4 رنگ سفید، مشکی، نقره ای و آبی و با امکان ویژه تیونینگ در خط تولید مکث موتور عرضه می کنیم.

وطنخواه با تشریح برنامه های مکث موتور در عرضه محصولات چینی و غیر چینی از آسیا گفت: مکث موتور از سال 1401 وارد مرحله ای جدید خواهد شد و محصولات را در دسته بندی خودروهای لوکس، مورد نیاز بازار و خودروهای اقتصادی عرضه خواهیم کرد که دو محصول آن در کلاس شاسی بلند در سال جاری رونمایی و معرفی می شود.

 

پیکاپ کلوتمدیرعامل مکث موتور با بیان برنامه ریزی این شرکت برای تصاحب 50 درصد از بازار پیکاپ های ایران تاکید کرد: در سال جاری برنامه تولید 1200 دستگاه خودرو و برای سال 1401 نیز برنامه ریزی های تولید 2500 دستگاه خودرو در مکث موتور برای دستیابی به این هدف انجام شده است.

مدیرعامل مکث مووتور در پایان با اشاره با تیونینگ ویژه کلوت در پکیج های مختلف در خط تولید و بدون ابطال گارانتی، خاطرنشان کرد: کلوت با پیشرانه 2.4 لیتری توربو میتسوبیشی و حداکثر توان 215 اسب بخار با گشتاور 320 نیوتون متر به بازار می آید که قدرت را از طریق یک گیربکس 6 سرعته دستی به 4 چرخ منتقل کند.

اجاره ماشین عروس
!
!
!