دوشنبه ۸ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۸/۱۸
فروش پیکاپ آسنا و کامیونت 5.2 آمیکو با شرایط و تسهیلات ویژه
۰۹:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۸/۱۸
اجاره خودرو
/اختصاصی/مدیر فروش آمیکو خبر داد:

فروش پیکاپ آسنا و کامیونت 5.2 آمیکو با شرایط و تسهیلات ویژه

مدیر فروش شرکت ارس خودرودیزل(آمیکو) با تشریح برنامه های فروش این شرکت از طرح فروش کامیونت 5.2 تن آمیکو با تسهیلات ویژه خبر داد.

حمید ترکی، در گفت و گو با خبرنگار پرشین خودرو، با بیان این مطلب گفت: برنامه فروش پیکاپ آسنا با تسهیلات 500 میلیون تومانی همچنان در نمایندگی های آمیکو ادامه دارد.

وی مبلغ پیش پرداخت پیکاپ آسنا را 450 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تسهیلات 500 میلیون تومانی این طرح فروش در قالب اقساط شش تا 36 ماهه قابل پرداخت است.

 

حمید ترکی مدیر فروش آمیکومدیر فروش آمیکو در ادامه بیان کرد: محصول کاربری آمیکو یکی از محصولات مناسب برای شبکه توزیع مویرگی شهری است که یک کامیونت با هزینه نگهداری پایین محسوب می شود.

ترکی شرایط فروش کامیونت 5.2 تن آمیکو را نیز با تسهیلات 200 تا 250 میلیون تومانی اعلام و تصریح کرد: مابقی مبلغ کامیونت در چهار فقره چک تا پایان سال دریافت می شود که این شرایط به صورت عمومی و مستقیم از سوی آمیکو تا اطلاع بعدی برقرار است.

مدیر فروش آمیکو در پایان خاطرنشان کرد: فروش کامیون با کاربری میکسر نیز به صورت فوری در جریان است اما تسهیلاتی به دلیل قیمت بالای محصول تا امروز در نظر گرفته نشده است.

اجاره ماشین عروس
!
!
!