یكشنبه ۷ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۰۹:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۳
افزایش آلاینده‌های جوی در تهران و کرج/وضعیت آب و هوا  اعلام شد
۰۹:۳۱ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۳
اجاره خودرو

افزایش آلاینده‌های جوی در تهران و کرج/وضعیت آب و هوا اعلام شد

امروز در شهر‌های صنعتی و پرجمعیت تهران، کرج، اصفهان و اراک افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

به گزارش پرشین خودرو، طی امروز و فردا شهر‌های صنعتی و پرجمعیت تهران، کرج، اصفهان و اراک، و روز دوشنبه، علاوه بر این شهر‌ها در مشهد نیز افزایش آلاینده‌های جوی و کاهش کیفیت هوا پیش‌بینی می‌شود.

بعد از ظهر دوشنبه در برخی نواحی از استان‌های کرمانشاه، کردستان، زنجان، همدان و لرستان بارش پراکنده گاهی وزش باد رخ می‌دهد.

سه‌شنبه با ورود سامانه بارشی به کشور در غرب، جنوب‌غرب، نواحی مرکزی کشور مثل استان اصفهان و برخی مناطق یزد، شمال شرق، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز، سواحل شمالی، اردبیل، برخی نقاط آذربایجان شرقی، بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف رخ می‌دهد.

چهارشنبه فعالیت سامانه بارشی در مرکز، شرق، شمال شرق، شرق سواحل شمالی کشور و در زاگرس مرکزی شامل، چهار محال و بختیاری، شرق لرستان و غرب و جنوب غرب اصفهان است و به تدریج این سامانه در اواخر وقت چهارشنبه، از شرق کشور خارج می‌شود.

پنجشنبه در بیشتر مناطق کشور جوی آرام و آسمانی آفتابی، انتظار می‌رود.

گفتنی است، سه‌شنبه و چهارشنبه، در سواحل دریای خزر، حدود ۵ تا ۱۰ درجه، در استان اردبیل ۶ تا ۱۲ درجه کاهش دما و چهارشنبه و پنجشنبه در دامنه‌های جنوبی البرز، ۴ تا ۸ درجه و در شمال شرق در حدود ۵ تا ۱۲ درجه کاهش دما رخ می‌دهد.

همچنین روز یکشنبه تا قبل از ظهر دوشنبه، خلیج فارس و تنگه هرمز و روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه دریای خزر مواج است.

اجاره ماشین عروس
!
!
!