پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۳۹ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
مجموعه خدمات پس از فروش ایران خودرو در حالت آماده باش
۱۴:۳۹ | ۱۴۰۰/۰۸/۲۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

مجموعه خدمات پس از فروش ایران خودرو در حالت آماده باش

شرکت ایساکو در ساعات اولیه پس از وقوع زلزله ضمن هماهنگی با ستاد بحران و پلیس راهور، به حالت آماده باش درآمده است.

به گزارش پرشین خودرو، پس از وقوع دو زلزله پیاپی بیش از شش ریشتری در استان هرمزگان، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، با اعلام وضعیت ویژه در حالت آماده باش قرار گرفت.

شرکت امداد خودرو ایران که به صورت شبانه‌ روزی آماده ارایه خدمات به هموطنان سراسر کشور است، در شرایط ویژه کنونی با افزایش ناوگان امدادی و تجهیز اکیپ‌های خودروبر و جرثقیل در استان مذکور و برخی استان‌های همجوار در حالت آماده‌باش ویژه بحران قرار گرفت تا در صورت نیاز، خودروهای آسیب دیده را در محل تعمیر و یا در صورت نیاز به نمایندگی‌های منطقه حمل کند و خدمات لازم در این خصوص ارایه شود.

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو که در راستای اجرای مسوولیت‌های اجتماعی خود، همواره در بحران‌ها و بلایای طبیعی، آماده ارایه خدمات به هموطنان بوده است، در حال حاضر نیز تا اطلاع ثانوی برای مقابله با مخاطرات احتمالی و آتی زلزله هرمزگان در حالت آماده‌باش خواهد بود و تمهیدات لازم برای ارایه خدمات اندیشیده شده ‌است.

هموطنان در تمام ساعات شبانه‌روز در صورت نیاز به امدادرسانی، می‌توانند ضمن تماس با مرکز پاسخگویی هوشمند ایران‌ خودرو به شماره تلفن ۰۹۶۴۴۰ و یا استفاده از اپلیکیشن ایساکو، از خدمات متنوع گروه صنعتی ایران‌ خودرو بهره‌مند شوند.

اجاره ماشین عروس
!
!
!